سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 7961
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آمادگی ائمه جمعه برای همکاری با روحانی
Print This Post

اعضای شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشورعصر روز گذشته (شنبه) با حضور در محل استقرار موقت حجت الاسلام روحانی با وی دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش سلام دلفانبه نقل از فارس، اعضای شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در این دیدار با تبریک انتخاب روحانی به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران و آرزوی موفقیت برای وی و دولت یازدهم ، گزارشی از فعالیت های این شورا ارائه کردند.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور بعد از این دیدار گفت که مشارکت 73 درصدی واجدین شرایط رای دادن در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و خلق حماسه سیاسی و انتخاب روحانی با رای خوب مردم را تبریک گفتیم و آمادگی ائمه جمعه سراسر کشور را  برای همکاری با رییس جمهوری منتخب و دولت یازدهم اعلام کردیم.

حجت الاسلام و المسلمین سیدرضا تقوی گفت که بعد از انتخابات ریاست جمهوری با حضور گسترده مردم و انتخاب روحانی، ادبیات دنیا در خصوص ایران تغییر کرد.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور اضافه‌کرد: امامان جمعه کشور آماده همکاری و حمایت از رییس جمهوری منتخب و دولت یازدهم هستند تا سیاست ها و تلاش های آنان برای حل مشکلات مردم با موفقیت همراه شود و بستر بالندگی هرچه بیشتر کشور فراهم شود.

وی افزود: از اینکه روحانی به عنوان یک روحانی و سیاستمدار ورزیده، مورد اعتماد مردم قرار گرفته است، بسیار خوشحال هستیم و نهاد نماز جمعه کشور مثل گذشته براساس تبعیت از رهبر معظم انقلاب از رییس جمهوری منتخب و دولت یازدهم حمایت می‌کند.

تقوی تصریح کرد: سوابق و تجربیات روحانی در دوران دفاع مقدس، مجلس و شورای عالی امنیت ملی و اشراف وی بر مسائل داخلی و خارجی، امیدها را برای موفقیت دولت یازدهم افزایش داده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار