سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 79890
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
تعداد نظرات: ۱۰ نظر
خانه » اخبار برتر » خبر مسرت بخش برای مردم دلفان/ افتتاح خط حمل و نقل عمومی در مسیر نورآباد -کرمانشاه + جزییات
Print This Post
پس از پیگیری های سلام دلفان؛

خط حمل و نقل عمومی در مسیر نورآباد -کرمانشاه با حرکت روزانه دو دستگاه مینی بوس در هفته جاری آغاز به کاز می کند.

به گزارش سلام دلفان، با توجه به افزایش حجم مسافرت ها به استان کرمانشاه علاوه بر تاکسی رانی، ایجاد خط حمل و نقل عمومی مانند مینی بوس رانی به یکی ضروری ترین نیازهای شهر تبدیل شده است.DSC02443

میزان تردد مسافران از این گاراژ به سمت استان کرمانشاه و شهر کرمانشاه هر روز در حال افزایش می باشد . دلیل این افزایش را می توان در عواملی  مانند افزایش پیوندهای سنتی خانوادگی با این استان، ادامه تحصیل دانشجویان، مراجعه بسیاری از مردم برای درمان به مراکز درمانی شهر کرمانشاه، پل ارتباطی با سایر استانها و بازار پرجاذبه ی آن جستجو کرد که امری طبیعی می باشد .

دی ماه سال گذشته بود که پایگاه خبری سلام دلفان با درج مطلبی تحت عنوان (وضعیت نامساعد پایانه های مسافربری شهر نورآباد/ ضرورت ایجاد خط حمل و نقل عمومی در مسیر کرمانشاه) به یک از بزرگترین مشکلات مردم نورآباد رسیدگی کرد ،پس از درج این مطلب و استقبال مخاطبین از مطلب مربوطه ، فرماندار دلفان در گفتگو با ما از حل مشکل نبود خط مینی بوس رانی در مسیر کرمانشاه خبر داد.

حال با گذشت چند ماه از قول فرماندار و پیگیری های که سلام دلفان در این زمینه داشت، حمید میزرایی رییس حمل و نقل تاکسیرانی نورآباد در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: با توجه به اینکه راه اندازی خط مینی بوس رانی در مسیر نورآباد به کرمانشاه به یکی از ضروری ترین مطالبات مردم دلفان تبدیل شده بود و مسئولین هم از جمله فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر بر حل این مشکل تاکید داشتند، انشالله خط حمل و نقل عمومی در مسیر کرمانشاه با حرکت روزانه دو دستگاه مینی بوس در هفته جاری آغاز به کار می کنند و این امکان وجود دارد که با افزایش حجم مسافر تعداد دستگاه های بیشتری در این مسیر شروع به فعالیت کنند.

همچنین میرزایی در پاسخ به این سوال که مبلغ کرایه مسیر نورآباد کرمانشاه چه  میزان پیش بینی شده گفت: مبلغ کرایه در نظر گرفته برای سفر با مینی بوس 3500 تومان در نظر گرفته شده است  و امیدواریم با استقبال خوب همشهریان این طرح تداوم یابد و بدین صورت قشر آسیب پذیر دانشجو ، سزباز ، بیمار و …کمتر از بعد مادی آسیب ببینند.

رییس حمل و نقل تاکسیزانی نورآباد افزود: پیگیر هستیم تا انشالله در آینده ای نزدیک خط مینی بوس برای مسیر های بروجرد و کوهدشت و خط تاکسی برای مسیرهی ملایر و تهران راه اندازی کنیم.

لازم بذکر است خانم جلالوند عضو شورای شهر نورآباد در این زمینه پیگیری های قابل توجهی داشتند که جا دارد از ایشان و مسئولینی که در این زمینه با پیگیری ها خود در صدد رفع این مشکل برآمدند تشکر کنیم.

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۳:۳۰

  خیلی هم عالی میشه

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۴:۱۴

  ای آفرین وظیفه شما اینه که مشکلات منطقه رو پوشش بدین نه خبر سازی کنین و جمعیت 100 نفره معترضین به خانم هاشمی رو تجمع گسترده بگین در ضمن نتایج دور دوم انتخابات رو به دست اندرکاران سایت تسلیت میگم

 3. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۴:۴۰

  سلام
  واقعا خبر خیلی خوبی بود. از بانیانش بسیار متشکرم

 4. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۷:۲۰

  دستتون درد نکنه. لطفا برای انجام این طرح تلاشتون رو بیشتر کنید.
  از طرفی این کار به نظارت زیادی داره پس لطفا نظارت خوب و دقیقی برای انجامش داشته باشید. به کرایه ده هزار تومان پدر همه رو در اورد. از طرفی شهر نوراباد راه ترانزیتی و راه ارتباطی لرستان و کرمانشاه است پس حواستون رو هم خوب جمع کنید
  ممنون از سلام دلفان و کادر این خبر گزاری وزین شهر نوراباد

 5. نویسنده دیدگاه: طرفدار
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۷:۲۲

  لطفا پیگر این امر مهم باشید.
  مرررررسی سلام دلفان

 6. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۷:۲۳

  عالیه. واقعا پدرمون در اومد. کرایه ده هزار کی دیده. واقعا برای این مسیر داندن ده هزار تاکسی ظلم بود. دمتون گرم

 7. نویسنده دیدگاه: نور ابادی
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۷:۲۵

  اوفیش راحت بیمن. هزار دی تمام بی

 8. نویسنده دیدگاه: حاج حسین
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۵ در تاریخ ۲۱:۳۵

  سلام،
  خبر خوبی بود.
  همه خوشحال شدند و برخی هم تشکر کردند.
  بماند که بعضی هم یا سکته کردند یا امشب سکته ی سوم را هم در برنامه دارند.
  اما در این مسیر پر تردد، پر حادثه، پر فتنه، پر هیاهو، پر شیطان و پر قربانی؛ همیشه دستهایی کثیف و آلوده در پشت پرده های شیطانی، پنهان بوده و به رغم نیاز فراوان مردم و تقاضای بسیار آنان، این آرزوی دیرینه ی دلفانیان را چون داغی به عظمت جان شیرین قربانیان تصادفات مرگبار این مسیر، بر دل همشهریان عزیزمان نهاده اند.
  شرمشان باد…
  به یاد داریم چنین طرحی، سالیان قبل هم به مرحله ی اجرا درآمد که بنا به دلایلی چون عدم حوصله و تحمل مسافران، تلاش باندهای مافیایی ، استفاده به هنگام رانندگان تشنه و عصبانی سواری از بی حوصلگی مسافران، تشکیل مثلث کثیف پول، راننده سواری و جاده، باعث شد که طرح با چنان شکستی مواجه شد که سالیان سال است هیچکس را جرأت فکر کردن به اجرای دوباره ی آن نیست.
  حال که دلسوزان مردم و فداکاران جویای نام و بی خبران از توطئه های رانندگان سواری شخصی و خطی که از هم اکنون، غافل از رازق اصلی، نان خود را آجر می بینند و جهت برون رفت از این بحران و مقابله با آن، وارد شور شده اند؛ دست به چنین کار بزرگی زده اند باید توجه داشته باشند که تنها راه بقا و تداوم این طرح بزرگ، برنامه ریزی صحیح، تدوین و اعلام برنامه حرکت در زمان های مشخص و ثبت نام از مسافران در زمان قبل از حرکت و مقابله جدی با رانندگان خونخوار و پولخوار و …خوار است.
  موفق باشید.
  هام ده هولتان.
  هام ده هول دلفان عزیز

 9. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۵ در تاریخ ۰۰:۰۶

  در سالهای گذشته خط نورآباد به اصفهان ( هرچند یک اتوبوس در هفته) دایر بود و بسیاری از مشکلات مسافران این مسیر را مرتفع می کرد. متاسفانه آن یک سرویس هم برداشته شد. امید است در راستای توسعه ناوگان بین شهری نسبت به احیای مجدد آن اقدام شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار