سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 79901
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » خبر خوش وزیر درباره معوقات فرهنگیان + زمان پرداخت
Print This Post

وزیر آموزش و پرورش از پرداخت معوقات فرهنگیان از ۸ اردیبهشت ماه خبر داد.

سلام دلفان؛ علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در مراسمی که با حضور خیرین مدرسه ساز خراسان جنوبی در کتاب خانه ملی تهران برگزار شد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه  تا ۱۰ خرداد در استان های کشور شاهد برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز هستیم؛ گفت: آموزش و پرورش در تلاش است که امسال بیشتر از سال های گذشته این جشنواره را توسعه دهد.
وی افزود: در سال گذشته که بودجه های دولتی در زمینه ساخت و ساز مدارس حدود ۱۵۰۰ میلیارد تومان بوده علی رغم مشکلات اقتصادی، خیرین نزدیک به ۸۰۰ میلیارد تومان متعهد شدند.
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه با کمک خیرین ۱۱ هزار و ۴۰۰ کلاس درس را به کلاس های آموزش و پرورش اضافه کردیم، تصریح کرد: زیر بنایی حدود یک میلیون و ۵۸۰ هزار متر مربع فضای آموزشی و تربیتی اضافه شده و امیدوارم که بتوانیم در طول برنامه ششم توسعه، به عبارتی تا سال ۹۹، مدارس غیر استاندارد را تعمیر کنیم.
فانی تاکید کرد: حدود یک سوم مدارس کشور استاندارد نیست و امیدواریم که با کمک خیرین و اعتبارات دولتی استاندارد شوند.
وزیر آموزش و پرورش در خصوص معوقات فرهنگیان اعلام کرد: پرداخت این معوقات که شامل حق التدریس، حق الزحمه امتحانات، حقوق سرباز معلمان و حقوق قرار دادی ها می شود، از ۸ اردیبهشت آغاز شده و به تدریج اعتبارات به استانها تعلق می گیرد.
وی با ابلاغ پیام خود به قشر فرهنگی گفت: همکاران عزیز، حاصل حضور شما در اقصی نقاط کشور و ۱۰۵ هزار مدرسه کشور، تربیت دانش آموزانی است که آینده ایران اسلامی را می سازند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار