سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 80263
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پرواز تهران – خرم‌آباد به مهرآباد بازگشت
Print This Post

مدیر فرودگاه خرم آباد از بازگشت پرواز تهران – خرم آباد به مهرآباد به دلیل ارتفاع پایین ابرها خبر داد.

پرواز فرودگاه هواپیما

سلام دلفان – اسفندیار کیانیدرسخنانی با اشاره به بازگشت بعداز ظهر امروز پرواز تهران – خرم آباد اظهار داشت: این پرواز به دلیل وجود ابرها در مسیر و همچنین پایین بودن ارتفاع ابرها در آسمان خرم آباد کنسل شده است.

وی با بیان اینکه هواپیمای مسیر تهران – خرم آباد در ۳۰ مایلی خرم آباد به دلیل پایین بودن ارتفاع ابرها نتوانست در فرودگاه خرم آباد بنشیند گفت: این امر موجب شد که خلبان این پرواز مسیر خود را تغییر داده و به فرودگاه تهران بازگردد.

مدیر فرودگاه خرم آباد با بیان اینکه خلبان این هواپیما تشخیص داده است که امکان فرود در فرودگاه خرم آباد به دلیل پایین بودن ارتفاع ابرها وجود ندارد گفت: این امر موجب می شود که به به فرودگاه تهران بازگردد.

کیانی ادامه داد: این هواپیما حدود ۴۰ تا ۵۰ دقیقه نیز در فرودگاه تهران برای فراهم شدن امکان پرواز به سمت فرودگاه خرم آباد منتظر می ماند اما با این وجود باز هم شرایط پرواز به سمت فرودگاه خرم آباد را پیدا نمی کند و پرواز کلا کنسل می شود.

بنابراین گزارش گفته می شود که مسافران این پرواز کارشناسان، خبرنگاران و مسئولان وزارت نفت بوده اند که برای افتتاح پروژه پتروشیمی خرم آباد که فردا با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار می شود راهی مرکز لرستان شده اند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار