سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 80268
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ۳ پروژه در لرستان با حضور معاون اول رئیس‌جمهور افتتاح می‌شود
Print This Post

سه پروژه در بخشهای مختلف با حضور معاون اول رئیس جمهور در استان لرستان به بهره برداری می رسد.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور

به گزارش سلام دلفان، سه پروژه در بخشهای سد سازی، بهداشت و درمان و صنعت با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و همچنین حمید چیت چیان وزیر نیرو در استان لرستان به بهره برداری می رسد.

معاون اول رئیس جمهور فردا صبح از طریق فرودگاه خرم آباد وارد استان لرستان خواهد شد و پس از مصاحبه با خبرنگاران لرستان در فرودگاه راهی پتروشیمی لرستان خواهد شد تا عملیات اجرایی آن به طور رسمی با حضور وی در استان آغاز شود.

افتتاح رسمی پتروشیمی لرستان

عملیات اجرایی پتروشیمی لرستان از سال ۸۶ آغاز شده و سال گذشته فعالیت خود را به صورت غیر رسمی در استان آغاز کرد تا فردا صبح با حضور اسحاق جهانگیری، استاندار لرستان و … فعالیت آن به صورت رسمی آغاز شود.

محمد رضا صفی خانی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان در این رابطه در گفتگو با خبرنگار مهر در سخنانی با بیان اینکه محصول اصلی پتروشیمی لرستان بوتن وان و پلی اتیلن است عنوان کرد: میزان تولید سالانه پلی اتیلین پتروشیمی لرستان به میزان ۳۰۰ هزار تن است.

وی بیان داشت: همچنین میزان تولید بوتن وان در پتروشیمی لرستان به صورت سالانه ۳۰ هزار تن است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان میزان سرمایه گذاری صورت گرفته در این واحد را ۲۳۳ میلیون یور و همچنین ۹ هزار و ۳۸۰ میلیارد ریال است.

بیمارستان پر ماجرا مرخص می شود

شهرستان الیگودرز در دهه ۷۰ شاهد کلنگ زنی بیمارستان ۹۶ تختخوابی در استان لرستان بود، بیمارستانی که قدمت ۲۵ ساله و روند کند آن بارها مورد انتقاد مردم و مسئولان قرار گرفت.

این در حالیست که در ۲۵ سال گذشته این بیمارستان ماجراهای مختلفی را پشت سر گذاشته و وعده های زیادی را برای بهره برداری شنیده است و حال این بیمارستان مقرر شده که فردا با حضور معاون اول رئیس جمهور به بهره برداری برسد.

سد حوضیان بلاخره با حضور مسئولان ملی افتتاح می شود

بنابراین گزارش ۲۱ خردادماه سال ۹۴ بود که معاون اجرایی رئیس‌جمهور به لرستان سفر کرد تا با حضورش کار آبگیری سد حوضیان آغاز شود، همان روز محمد شریعتمداری در جمع خبرنگاران از بهره‌برداری این سد تا پایان سال خبر داد.

وی که در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت با یادآوری اینکه برنامه اساسی دولت تلاش در راستای رفع مشکلات مربوط به آب در کشور و سرمایه‌گذاری در این بخش است در مورد تاریخ بهره‌برداری از حوضیان ابراز امیدواری کرد که آب پشت این سد به حدی برسد که بتوان سال ۹۴ کار بهره‌برداری کامل سد و شبکه‌ها را انجام داد.

بعدازاین اظهارات بود که ماه‌به‌ماه و فصل‌به‌فصل تاریخ وعده‌های مسئولان برای بهره‌برداری از این سد به تعویق افتاد تا تنها وعده دهنده‌های بهره‌برداری پروژه تغییر کند و بین مسئولان ارشد استان ازجمله استاندار و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای جابجا شود.

حال بنا بر اعلام مسئولان استان مقرر شده که فردا این سد با حضور معاون اول رئیس جمهور و همچنین وزیر نیرو رنگ افتتاح به خود بگیرد تا شاید دیگر شاهد وعده های مسئولان برای افتتاح این سد در استان نباشیم./ مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار