سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 80383
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » سارق غیربومی بقعه متبرکه امامزاده ابراهیم (بابا بزرگ) دلفان دستگیر شد
Print This Post
فرمانده انتظامی دلفان خبر داد؛

فرمانده انتظامی دلفان گفت: ماموران آگاهی با انجام اقدامات پلیسی موفق شدند رد پای سارق را در شهرستان دورود ، پیدا کنند.

به گزارش سلام دلفان، سه شنبه گذشته بود که خبر سرقت از بقعه متبرکه امامزاده ابراهیم (بابابزرگ) بر روی سایت سلام دلفان قرارگرفت، سرقتی که از طریق ورود از راه پنجره حرم و شکستن درب ضریح رخ داده بود و اطلاعات چندانی از آن مشخص نبود ، تا اینکه پس از شمارش  حضور خادمین و شمارش پول های باقی مانده، مبلغ ۵۰ میلیون تومان در ضریح به جای مانده بود.DSC02220-768x576

این در حالی بود که سال گذشته نیز  بقعه متبرکه امامزاده پیر محمد مورد دستبرد قرار گرفته بود و ماجرای سرقت های ادامه دار پیگیری و رسیدگی جدی مسئولین مربوطه را می طلبید. تا اینکه پایگاه خبری پلیس از دستگیری این سارق در شهرستان دورود خبر داد.

بر پایه این گزارش ، فرمانده انتظامی دلفان گفت: یک نفر سارق که چند روز قبل اقدام به سرقت مبالغی وجوه نذری داخل بقعه امامزاده ابراهیم معروف به ” بابابزرگ” شهرستان دلفان نموده بود با تلاش ماموران آگاهی دستگیر شد.
سرهنگ “علی نجات کرمی” بیان داشت : ماموران آگاهی با انجام اقدامات پلیسی موفق شدند رد پای سارق را در شهرستان دورود ، پیدا کنند.

وی در تشریح این خبر گفت: ماموران آگاهی یک نفر سارق سابقه دار را در شهرستان دورود با مبلغ ۴۰ میلیون ریال وجوه سرقتی که داخل یک گونی ذخیره شده بود را دستگیر کردند.
این مسئول انتظامی تصریح کرد : سارق سابقه دار که به خاطر سرقت از بقعه امامزاده ای در شهرستان دورود روانه زندان شده بود ، به جرم خود در دلفان نیز اعتراف کرد.

کرمی با بیان اینکه متولیان بارگاه های زیارتی شهرستان ، قبلا مورد آموزش انتظامی قرار گرفته بودند گفت: متولیان و نگهبانان این بارگاه ها با توجه به هشدارهای پلیس در این خصوص می بایست با هوشیاری کامل از بقاع متبرک محافظت نمایند.

وی همچنین افزود : با توجه به حجم بالای نذورات مردمی در این بقاع زیارتی نیاز است سازمان حج اوقاف در خصوص جمع آوری به موقع این نذورات در فواصل کمتری اقدام نمایند تا شاهد اینگونه دستبردهای سارقان نباشیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار