سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 80598
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » جزئیات تازه از ماجرای کتک زدن دانش آموز کوهدشتی/ریاست آموزش و پرورش کوهدشت: قضیه آن چنان که رسانه ها منتشر کردند،نیست!
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

برخوداری ریاست آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت ضمن محکوم کردن چنین عملی از هر معلمی گفت: فهمیدیم که قضیه آن چنانی که رسانه ها منتشر کردند نبوده است.

به گزارش سلام دلفان؛ سایت خبری هنجس که خبر مربوط به کتک خوردن دانش آموز را منتشر کرده بودنوشت:photo_2016-05-04_22-32-40

 صبح امروز درتماس یکی ازکارکنان بیمارستان شهرستان کوهدشت خبری از ضرب وشتم یک دانش آموز ابتدایی توسط معلم درمدرسه ی نامجو اولاد قباد بدستمان رسید که طبق رسالت خطیر خبرنگاری تصاویر وخبر در سایت درج گردید.وسپس طی مصاحبه ای با جناب آقای برخوردار ریس آموزش وپرورش شهرستان ایشان فرصتی را خواستند تا معلم را احضار کنند وسپس بعد از شنیدن اظهارات معلم ورئیس مدرسه با تحریریه تماس گرفته واتفاق اخیر را کاملا تکذیب کرد .خبرنگار هنجس جهت شفاف سازی مسئله به بیمارستان رفته و با دانش آموز وپدر او مصاحبه ی می کند علی (دانش آموز)می گوید که مشق ۱۰برده و معلم او را کتک زده !((حال مسئله ای که باعث سردرگمی خبرنگارما می شود این است که مقطع ابتدایی نمره ندارد وتوصیفی ست!!!))وپدرش میگوید که از دوره گردی برگشته وعلی اینچنین دیده وبعد ازوخامت حال علی او را به بیمارستان منتقل کرده تا اینجای کار قضیه ی خیلی پیچیده وخبرنگار ما نمیتواند صحت یا رد آن را تایید کند!

با معلم علی تماس گرفتیم :

اومی گوید ۲۵سال سابقه دارد ودربین معلمین شهرستان به خوش نامی واخلاق خوب شهره دارد وقسم جلاله میخورد که دست به چنین کاری نزده ،او می گوید من خودم بچه دارم ۳دختر کوچک دارم چطور میتوانم که چنین کاری بکنم ایشان ادامه دادند که روزی همراه خانواده برای تفریح به جاده ی اولاد قباد رفتیم که تصادفا با پدر علی گپی داشتیم که او به من گفت کسی را نشانت می دهم اگر شناختی جایزه داری((مزاح پدر علی به نقل از معلم))او علی را به من نشان داد وتمام سر وصورتش گل انداخته بود طوری که انگار زنبور نیشش زده و گفت که دراین فصل علی به گل وگیاه حساسیت دارد!

به هر صورت باید منتظر نتیجه ی نهایی ازسوی پزشکی قانونی ماند.

 

ریاست آموزش و پرورش کوهدشت: قضیه آن چنان که رسانه ها منتشر کردند،نیست!/ هرگونه کتک زدن دانش آموزان را محکوم می کنیم.

همچنین سایت کانون سبحان نوشت:

برخوداری ریاست آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت ضمن محکوم کردن چنین عملی از هر معلمی گفت: پس از مطلع شدن از این قضیه ما سریعا تحقیقات خود را انجام دادیم و معلم را احضار و را بازخواست نمودیم .
وی افزود: فهمیدیم ،قضیه آن چنانی که رسانه ها منتشر کردند نبوده است، و تصاویری که از دانش آموز مربوطه منتشر گردیده است که بدن وی دارای لکه هایی است، که بر اثر ضرب و شتم معلم به این صورت افتاده،این طور نبوده و طبق نظر دکتر مربوطه که وضعیت بدن وی را بررسی نموده است ، این لکه ها مربوط به بیماری فصلی بچه بوده است نه بر اثر این که معلم وی را کتک زده باشد.
برخورداری ادامه داد: ظاهر قضیه نیز نشان می دهد که این دانش آموز یک زد و خوردی با هم کلاسی های خود نیز داشته است، ولی در کل ما در حال تحقیقات بیشتر در این مورد هستیم و مطمئنا در صورت تخلف ترتیب اثر خواهیم داد.

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۵:۲۶

  این تاول ها مشخصه که بر اثر بیماری پوستیه تو هفته معلم عجب خبری منتشر کردید

 2. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۷:۴۹

  من سالها با معلم این بچه همکار بودم .صبور و با حوصله است .خنده رو خوش سخن و مسلط به اعصاب خود است امکان ندارد چوب ویا هر وسیله دیگری را با خود به کلاس ببرد ..و یا حتی دست روی بچه ای بلند کند .قضیه از کجا آب میخورد الله اعلم .

 3. نویسنده دیدگاه: سلام
  اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۲:۵۰

  با سلام اینجانب ضمن رد کرد این قضیه میگویم که حتی اگر هم بخوای کسی را کتک بزنی تا اینجور بدنش همه کبود بشه نیاز به حداقل سه ساعت وقت هست که کسی توان سه ساعت زدن یا خوردن را ندارد لذا به پدر این بچه میگم متاسفانه فیلمتون سوخت و فقط بی ابرویی واستون می مونه.سهرابی شهرستان دلفان
  معلمین این دوره واقعا با شعور و به دور از این تهمت ها می باشند.یقینا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار