سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 80707
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ریشه بدبختی‌ بین جناح‌ها در خودخواهی است/پیام بعثت حضرت محمد (ص) صلح و وحدت است
Print This Post
آیت‌الله نیازی خرم‌آبادی در مراسم جشن مبعث؛

عضو پنجمين دوره مجلس خبرگان رهبری گفت: ریشه بدبختی‌ بین جناح‌ها در خودخواهی است.

به گزارش سلام دلفان، آیت‌الله “هاشم نیازی خرم‌آبادی” در مراسم جشن روز مبعث که در حوزه علمیه کمالیه خرم‌آباد برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: اگر عشق به خدا و اهل‌بیت در قلبمان پرتوافکن شود چنین مشکلاتی را نخواهیم داشت.image533079
وی تأکید کرد: هیچ خطری مملکت را تهدید نمی‌کند چرا که مردم با رهبری ارتباط قوی دارند و عشق به اهل‌بیت و سیره پیامبر مانع از هر گونه تهدید است.
عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره سیره اهل‌بیت و پیامبر اسلام و با بیان این‌ که اگر پیامبران نبودند هیچ دانشگاهی، هیچ دانشجویی، درس، علم و هیچ فضیلتی هم وجود نداشت، افزود: پیامبران فکر بشر را پیدا کردند و زمینه این تفکر به غرب هم سرایت کرد.
نیازی تشریح کرد: پیام بعثت حضرت محمد (ص) صلح و وحدت است، ایشان وحدت را آن‌قدر گسترش دادند که وحدت بین‌المللی به وجود آمد و حتی به ادیان دیگر هم پیام دادند که بیایید روی کلمه توحید وحدت پیدا کنیم.
وی با بیان این‌که اگر دنیا بخواهد صلح و امنیت را در خود داشته باشد باید به تجلی اعظم پیامبر اسلام (ص) برگردد، تصریح کرد: بعد از جنگ جهانی اول و دوم و پس از تأسیس سازمان ملل 25 سال بعد در سال‌روز تأسیس این سازمان صراحتاً اعتراف کردند که امنیت فقط در کشورهایی که کارخانه اسلحه و دارنده اسلحه هستند وجود دارد.
این مراسم با حضور جمعی از علما و مردم خرم آباد برگزار شد.
منبع: یافته

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار