- سلام دلفان | اخبار شهرستان دلفان| نخستین سایت خبری تحلیلی در دلفان - http://salamdelfan.ir -

مرگ مادر و فرزند خرم‌آبادی بر اثر گازگرفتگي/ غرق شدن گردشگر همدانی در آبشار بیشه + عکس

مرگ مادري با فرزندش در خرم‌آباد بر اثر گازگرفتگي

به گزارش سلام دلفان، ماموران سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني خرم‌آباد صبح جمعه در پی گزارشات مردمی مبنی بر وقوع حادثه گازگرفتگی در خیابان نگارستان سیزدهم خرم‌آباد در یک واحد مسکونی، پس از مراجعه به محل مذكور با پیکرهای بی‌جان یک مادر و فرزند جوانش مواجه شدند. علت وقوع این حادثه نشت گاز لوله‌کشی ساختمان اعلام شد.

3 گردشگر گرفتار آب‌هاي خروشان سزار شدند/ آبشار بيشه قرباني گرفت

مسئول روابط عمومی آتش نشانی خرم‌آباد گفت: روز جمعه 17 ارديبهشت‌ماه 3 گردشگر از استان همدان در میان امواج رودخانه سزار آبشار بيشه گرفتار شدند که با کمک نیروهای امدادی 2 نفر از آنان نجات یافتند اما جریان تند آب، نفر سوم را با خود برد و غرق كرد.
“غلام‌رضا ترکمانشاهی” در اين خصوص گفت: تلاش نیروهای امدادی برای یافتن نفر سوم همچنان ادامه دارد.
آبشار بیشه در تمام فصول سال پذیرای هزاران گردشگر است كه به رغم نصب تابلوي‌هاي هشداردهنده در خصوص خطرنا بودن شنا در برخي از نقاط، متاسفانه بسياري از گردشگران و مسافران به اين موضوع توجه نكرده و وارد قسمت‌هاي عميق و خطرناك رودخانه سزار مي‌شوند.
 جریان آب رودخانه سزار که آبشار بیشه نيز به آن می‌ریزد، در فصول زمستان و بهاربه اوج خود می‌رسد. شنا در اين رودخانه به خصوص براي كساني كه در مهارت شنا كردن، ابحر كافي ندارند بسيار خطرناك و حتي در قسمت‌هايي نيز براي شناگران ماهر نيز دردساز و خطرناك مي‌باشد.

http://yaftenews.ir/images/94/94-5a/gharghsez.jpg

منبع: یافته