سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 82025
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » بوستان صخره ای نورآباد برای تکمیل به 45میلیاردریال اعتبارنیاز دارد
Print This Post
شهردار نورآبادخبر داد؛

شهردار نورآباد گفت : بوستان صخره ای نورآباد برای تکمیل و به بهره برداری رسیدن به 45 میلیاردریال اعتبارنیازدارد.

به گزارش سلام دلفان، محمد حسین ستاری شهردار نورآباد افزود: این پروژه در سال 83 در زمینی به مساحت 17 هکتار کلید خورد که تاکنون به بهره برداری نرسیده است . به گفته وی ، تاکنون برای این طرح نیمه تمام 20 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است. یکی از مشکلات مهم توقف عملیات ساخت این بوستان مشکل تامین آب آن بود که خوشبختانه با اجرای طرح سیستم تامین آب از رودخانه بادآور این مشکل حل شده است و به یاری خداوند در سال جاری ادامه ساخت آن را پی می گیریم .
شهردار نورآباد اظهار داشت : بوستان صخره ای در سه فاز طراحی شده است که تنها فاز اول آن شامل توسعه فضای سبز، ساخت دریاچه ، آسفالت راه دسترسی، نصب آلاچیق و سکوهای نشیمن و پیاده رو سازی آن انجام شده است.
ستاری مرحله دوم این طرح را شامل راه اندازی و تامین آب دریاچه ، توسعه فضای سبز به میزان 15 هکتار و ایجاد راه دسترسی آن عنوان کرد وبیان داشت : درفاز سوم طرح جنگل کاری ، فضای سبز و روشنایی پیش بینی شده است و در سالجاری تمام تلاش خود را برای آبرسانی مجموعه ، راه اندازی دریاچه ، پیاده رو سازی و فضای سبز بوستان صخره ای بکار خواهیم گرفت .
شهردار نورآباد ، این طرح را یکی از طرح های مهم گردشگری دراین شهر عنوان کرد و ادامه داد: با بهره برداری از آن سرانه فضای سبز در شهر نورآباد به نحو چشمگیری افزایش خواهد یافت و نقش مهمی در پرکردن اوقات فراغت شهروندان دارد.
منبع: ایرنا

 1. نویسنده دیدگاه: پاکزاد
  اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۵ در تاریخ ۲۰:۲۳

  سنگ پزرگ بر داشتن مایع نزدن است . برای ساخت پارک عظیم باغ ابریشم کرمانشاه شهرداری خط نشان نکشید که چند صد میلیون بودجه می خواهد بلکه ابتدا با گچ نقشه آن را کشیده و فقط به غرص درختان آن اهتمام ورزیدند حال آقای شهردار اگر معتقد به اقدام و عمل هستید تعدادی درخت در پارک صخره ای و پارک علی آباد بکارید. بکارید . بکارید

 2. نویسنده دیدگاه: علی حسین عباسپور
  اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۵ در تاریخ ۰۹:۱۳

  سلام
  اشتباه تایپی صورت گرفته و یا شهردار محترم حواسش نبوده تکمیل پارک باباطاهر 450میلیون تومان هزینه بر میدارد و حتی کمتر چون در بودجه هم کمتر از این مبلغ پیشبینی کرده.باسپاس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار