سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 821
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » فرماندار دلفان در دیدار جمعی از فعالان فرهنگی : کمر همت بسته ایم تا انتخاباتی “سالم” برگزار نماییم
Print This Post
در راستای دیدارهای فعالان فرهنگی شهرستان دلفان با مسئولین برگزاری انتخابات و طرح دغدغه های انتخاباتیشان، تعدادی از این افراد با فرماندار دلفان دیدار و گفتگو کردند. به گزارش روز دوشنبه ...

در راستای دیدارهای فعالان فرهنگی شهرستان دلفان با مسئولین برگزاری انتخابات و طرح دغدغه های انتخاباتیشان، تعدادی از این افراد با فرماندار دلفان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روز دوشنبه سلام دلفان، در این دیدار، تعدادی از فعالان فرهنگی، دغدغه های خود مبنی بر سالم برگزار شدن انتخابات و استفاده از افراد معتمد و امین در ترکیب هیئت اجرایی انتخابات مجلس نهم مطرح نمودند.

در ادامه، “حجت الله نصیری پور”؛ فرماندار دلفان بیاناتی را پیرامون روند اجرایی انتخابات و تهمیداتی که برای سالم برگزارشدن انتخابات اندیشیده شده، اظهار داشت.

وی با بیان اینکه کمر همت بسته ایم تا از رأی مردم امانت داری کنیم و انتخاباتی سالم و پرشور برگزار نماییم، افزود : با توجه به شناختی که طی این چند سال حضور در نورآباد از افراد مختلف دارم ، برای هیئت اجرایی این دوره انتخابات مجلس، افرادی را در نظر گرفته ایم که مورد اعتماد مردم هستند و هیچگونه شک و شبهه ای نسبت به آنها وجود ندارد.

نصیری پور ادامه داد: سعی نموده ایم این افراد از اقشار مختلف و نیز از طیف های مختلف و سلیقه های مختلف باشند.

فرماندار دلفان در بخش دیگری از بیاناتش در خصوص زمان و نحوه ثبت نام کاندیداهای مجلس نهم گفت : ثبت نام انتخابات مجلس نهم از سوم دی ماه آغاز می شود و همه تدارکات دیده شده است تا کاندیداها بتوانند به خوبی ثبت نام خود را انجام دهند. وی افزود : حتی این امکان را فراهم ساخته ایم که همه کاندیداها در یک روز ثبت نام به عمل آورند.

وی همچنین با اشاره به عزم جدی مسئولین اجرایی انتخابات برای برگزاری انتخاباتی سالم، این اطمینان را به مردم دلفان داد که در کمال دقت، از رأی مردم صیانت شود و انتخاباتی سالم و پرشور برگزار شود.

رئیس ستاد انتخابات دلفان در پایان اظهاراتش خاطرنشان کرد چنانچه افراد، شبهه و سؤالی در خصوص انتخابات دوره های گذشته نیزداشته باشند حاضریم با ارائه مستندات پاسخ آنها را بدهیم.

گفتنی است فعالان فرهنگی شهرستان دلفان در این خصوص پیش از این با “رئیس دفتر شورای نگهبان” این شهر دیدار و گفتگو کرده بودند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار