سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 82722
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » اگر سپاه نبود کار اجرایی سد تاج امیر آغاز نمیشد/ ۶۹ روستای شهرستان دلفان گازرسانی می‌شود
Print This Post
استاندار لرستان در مراسم آغاز بکار سدتاج امیر:

هوشنگ بازوند در مراسم آغاز به کار احداث سد تاج امیر دلفان اظهارداشت: نبض توسعه و سازندگی کشور با اجرای پروژه‌های بزرگ در نقاط مختلف کشور در دستان قرارگاه خاتم‌الانبیاء‌ (ص) است.

به گزارش سلام دلفان، هوشنگ بازوند در مراسم آغاز به کار احداث سد تاج امیر دلفان اظهارداشت: نبض توسعه و سازندگی کشور با اجرای پروژه‌های بزرگ در نقاط مختلف کشور در دستان قرارگاه خاتم‌الانبیاء‌ (ص) است.DSC03070

وی بابیان اینکه قرارگاه خاتم در منطقه پارس جنوبی با اجرای پروژه‌های عظیم در حال یک تمدن سازی است، افزود: سردار عبداللهی به‌ عنوان یک لرستانی برای ما یک افتخار است که امروزه نبض توسعه زیرساخت های کشور در دست ایشان است، اقدامات ایشان در سطح ملی مایه مباهات جمهوری اسلامی است و در رابطه با اقدامات استانی انصافاً پروژه های بزرگی را در دست اجرا دارند از جمله سد رودبار، بختیاری، معشوره ، ایوشان و امروزه سد تاج امیر که باید بدون اغراق عرض کنم اگر سردار عبداللهی پای این پروژه نمی آمدند بنده نمی توانستم این کار را اجرایی کنم و اگر می بینیم کار این سد شروع شده به همت ایشان است و علیرغم اینکه پروژه کوچکی بود برای قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) اما قبول کردند و امروزه شاهد آغاز عملیات اجرایی این سد در شهرستان دلفان هستیم.

استاندار لرستان به نقش سردار عبداللهی به اجرای پروژه بزرگ‌راه بازرگان به بندر امام و عبور آن از شهرستان دلفان اشاره کرد و گفت: پیشنهاد سردار عبداللهی این بود که این بزرگراه به‌ جای عبور از کرمانشاه از هرسین- دلفان- خرم‌آباد-اندیمشک عبور کند تا شهرستان دلفان از بن‌بست خارج شود.

بازوند بابیان اینکه اجرای پروژه بزرگراه بازرگان- بندر امام نقش به سزایی در را خارج شدن دلفان از بن‌بست ایفاء می‌کند، عنوان کرد: طرح توسعه فرودگاه خرم‌آباد به‌ عنوان 16 فرودگاه فعال کشور، ساخت دو بیمارستان، انعقاد قرارداد ساخت 50 هزار مترمربع مراکز بهداشتی و خانه‌های بهداشت بخشی از پروژه‌هایی است که ساخت آن‌ها به قرارگاه خاتم واگذارشده است.

وی با اشاره به اینکه در صورت تخصیص کل اعتبارات در سال می‌توانیم دو هزار و 500 متر مربع مرکز بهداشتی را در استان احداث کنیم، بیان کرد: محرومیت‌زدایی از یادگارهای امام خمینی (ره) بوده که امروز توسط قرارگاه خاتم در حال پیگیری است.

استاندار لرستان ضمن پذیرش درخواست منتخب مردم سلسله و دلفان در مجلس دهم برای آبیاری گندم‌ زارهای بخش خاوه از طریق آب چاه‌های غیرمجاز این بخش، تصریح کرد: آبیاری اراضی گندم از چاه‌های غیرمجاز را می‌پذیریم اما امیدواریم که این رویه در سنوات بعد تکرار نشود.

وی با اشاره به اینکه شاخص گاز رسانی در شهرستان دلفان پایین است، اظهارداشت: 69 روستای شهرستان دلفان از مجموع 100 روستای استان که تا پایان سال 95 از نعمت گاز بهره‌مند‌ میشوند گازرسانی می‌شود.

وی بابیان اینکه امروز اقتصاد مقاومتی اولویت اول کشور است، افزود: همانگونه که مردم جنگ را اداره کردند امروز نیز باید از ظرفیت مردم برای تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده شود.

استاندار لرستان گفت: سد تاج امیر از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی استان لرستان و امروز خوشحالیم که در آستانه نیمه شعبان و میلاد امام زمان (عج) عملیات احداث آن آغاز می‌شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار