سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 82814
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » ورود چند گروه تروریستی به ایران از سوی عربستان/ آزادی خرمشهر روز تثبیت و عید استقلال ایران است
Print This Post
سرلشکر رضایی در خرم آباد:

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سعودی‌ها در اربیل عراق کنسولگری باز کردند و چند گروه تروریستی را برای انجام انفجار وارد ایران کردند که همه آن‌ها دستگیر شده‌اند.

به گزارش سلام دلفان، سرلشکر محسن رضایی در بدو ورود به فرودگاه خرم‌آباد، به اوضاع نامناسب سوریه و دخالت آمریکایی‌ها در امور این کشور اشاره کرد و اظهار داشت: این نخستین باری نیست که متاسفانه آمریکایی‌ها از فریب و نیرنگ در روابط بین الملل و مذاکرات صلح استفاده می‌کنند و باید کلمه فریب را روی مجسمه آزادی در آمریکا نصب کنند تا ماهیت این قدرت روشن شود.photo_2016-05-23_12-46-08

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: آمریکایی‌ها حداکثر سوءاستفاده را از مذاکرات برای تقویت تروریست‌ها و تکفیری‌ها انجام می‌دهند و در حقیقت  آتش بسی که وضع می‌کنند تنفسی برای تروریست‌ها است.

وی به مواضع عربستان در مقابل ایران در چند سال اخیر اشاره و بیان کرد: مسئولان کشور باید از حالت صبر و انتظار در قبال عربستان بیرون بیایند و باور کنند که عربستان با این صبر و انتظاری که دولت‌مردان ما از خود نشان می‌دهند، به صراط مستقیم بر نمی‌گردد و باید در مقابل سعودی‌ها اقدام کنند.

سرلشکر رضایی خاطرنشان کرد: همین الان سعودی‌ها در اربیل عراق کنسولگری باز کردند و چند گروه تروریستی را برای انجام انفجار وارد ایران کردند که همه آن‌ها دستگیر شده‌اند، بنابراین باید وزارت خارجه اسناد و مدارک این گروه‌ها را در دنیا پخش کند تا حداقل کشور‌های اسلامی بدانند که سعودی‌ها دیوانه‌‌وار در محیط آرام و امن منطقه اخلال‌گری می‌کنند و به‌دنبال کارهای تروریستی هستند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: مسئولان باید در برابر تحرکات سعودی‌ها فعالانه برخورد کنند‌، امروز هدف آمریکا از طرح آتش‌بس تقویت تروریست‌ها است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت با نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان دیدار کرد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در این دیدار با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: شهادت توفیق الهی است و حال ما در این دوران وظیفه‌داریم آن دلیر مردی‌ها و حماسه‌ها را برای نسل امروز همچون حضرت زینب(س) شرح دهیم.سرلشکر رضایی

محسن رضایی در دیدار با آیت الله احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان با اشار به لزوم تکریم مقام شامخ شهدا و رزمندگان دفاع مقدس هدف خود از این سفر در سوم خردادماه به استان لرستان را ادای احترام به رزمندگان و شهدای دفاع مقدس بیان کرد و اظهار داشت: مردم در کنار روحانیت که در صحنه رزم و تبلیغات حضوری فعال داشته، همواره در دوران دفاع مقدس در صحنه دفاع از کشور حاضر بوده و نقش‌آفرینی کردند.

وی به جنگ هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: امام خمینی (ره) فرمود ما مثل حضرت اباعبدالله(ع) وارد این جنگ شدیم و مثل ایشان هم خارج می‌شویم این یعنی کاری که حضرت زینب(س) کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دفاع مقدس نگرش مردم از عاشورا را عینیت بخشید گفت: کسانی که در جنگ شهید شدند کار حسینی کردند ما هم که توفیق پیدا نکردیم باید با جنگ و دوران دفاع مقدس را آن طور که دیدیم و حضور داشتیم برای مردم توضیح دهیم که این امانتی در دست ما است همان کاری که حضرت زینب(س) انجام دادند بر عهده ما هم هست.

آزادی خرمشهر روز تثبیت و عید استقلال ایران است/بدون تکیه به قدرت‌ها مستقل شدیم

محسن رضایی

 محسن رضایی در همایش سوم خرداد که در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان برگزار شد اظهار داشت: مقاومت بی‌نظیر و تاریخی تیپ 57 حضرت ابوالفضل (ع) در ارتفاعات 2519 خاک عراق حادثه تاریخی عجیبی برای رزمندگان استان لرستان محسوب می‌شود که جلوه‌ای از غیرت رزمندگان لر را به نمایش گذاشت.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: در استان لرستان در بُعد فرهنگی و اقتصادی اقدامات خوبی در چند سال اخیر شروع شده که از مسئولان استان تشکر می‌کنیم هر چند این استان در طول این سال‌ها آنقدر عقب افتاده که این تلاش‌ها قطره‌ای در برابر دریای نیازهای مردم است اما به هر حال شاکر خداوند هستیم و از کسانی که برای استان زحمت می‌کشند تشکر می‌کنم.

رضایی گفت: ما حسینی وارد جنگ شدیم و حسینی هم از جنگ بیرون آمدیم و من و دوستان دیگری که توفیق شهادت پیدا نکردیم باید زینب‌وار این فلسفه مقاومت رزمندگان در مقابل استکبار جهانی را برای نسل‌های بعد توضیح دهیم. عاشورا دفاع مقدس پایان یافته اما عاشوراهای دیگری در سراسر جهان اسلام برپا شده است که باید هم این عاشوراها را بشناسیم و هم آن عاشورای بزرگ انقلاب را برای مردم توضیح دهیم.

وی حادثه سوم خرداد عید استقلال دانست و افزود: در 22 بهمن 57، انقلاب اسلامی آزادی خود را به دست آورد اما چند سال طول کشید تا این شعارها تثبیت شود. در 22 بهمن 57 ازادی محقق شد اما استقلال و جمهوری اسلامی در سال‌های بعد رخ داد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: مهمترین ویژگی سوم خرداد این بود که ما بدون تکیه بر قدرت‌های بین‌المللی و فقط با اتکا به نیروها و منابع داخلی توانستیم بعد از 200 یا 300 سال مستقل شویم بنابراین آزادی خرمشهر روز تثبیت و عید استقلال ایران است./ منبع: تسنیم

سرلشکر رضایی: “محمودوند” نه مشاور من هست و نه نماینده من/ رابطه من با محمودوند کذب است

سرلشکر محسن رضایی در حاشیه بزرگداشت سوم خرداد خرم آباد،  در ارتباط با انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی و اینکه برخی افراد در لرستان خود را نماینده وی معرفی کرده بودند در حالی که افراد انقلابی را مورد هجمه قرار دادند، اظهار داشت: من هیچ نماینده‌ای در انتخابات نداشتم و از هیچ کسی در انتخابات در استان لرستان حمایت نکردم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما انتخابات در استان لرستان را به شعور مردم واگذار کردیم تا خودشان انتخاب کنند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه هیچ نماینده‌ای در انتخابات استان لرستان نداشته است بیان کرد: ما مطمئن بودیم انتخاب مردم درست است و خودشان به خوبی تصمیم می‌گیرند.

وی در پاسخ به سوال لرستان خبر در مورد اینکه گفته می شود که مرتضی محمودوند مشاور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده و نماینده سرلشکر رضایی است گفت: هیچ گونه ارتباط بین بنده(رضایی) و این شخص وجود ندارد و این فرد نه مشاور بنده هستند و نه نماینده بنده در استان لرستان و جایی دیگر و این موضوع را تکذیب می کنم

لازم به ذکر است مرتضی محمودوند کاندیدای شکست خوده انتخابات مجلس در استان لرستان که توسط مردم خرم آباد رد صلاحیت شد و رای لازم را نیاورد در بحبوحه انتخابات در چندین مورد به نیروهای ارزشی و انقلابی حمله ور شده و آنها را “ریشو بی ریشه” و … خطاب کرد.

محمودوند در انتخابات مورد حمایت فائزه هاشمی از محکومین فتنه 88 و حامی فرقه اسرائیلی بهائیت و صادق زیباکلام حامی رژیم کودک کش اسرائیل  قرار گرفت و در کنار این دو فرد در خرم آباد ایستاد و برای وی سخنرانی کردند/ لرستان خبر

در حال تکمیل است…

  1. نویسنده دیدگاه: برای وطنم
    خرداد ۳, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۵:۱۸

    امام علی ـ علیه‌السّلام ـ فرمودند: «عفو انسان فرومایه و پست به همان اندازه موجب فساد است که عفو انسان بزرگوار موجب صلاح است.»

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار