سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 82876
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » عربستانی ها با فرستادن دو جنگنده به ایران از وجود اس 300 در خاک کشورمان مطمئن شوند
Print This Post

حقیقت پور گفت: عربستانی ها دو جنگنده هوایی خودشان را به ایران بفرستند تا مطمئن شوند که تحویل سامانه دفاعی اس 300 روسیه به ایران، تبلیغات رسانه ای نیست.

حقیقت پورسلام دلفان – چندی پیش روزنامه الوطن عربستان در گزارشی به این موضوع پرداخت که روسیه به جای آنکه سامانه دفاع هوایی اس 300 را به ایران تحویل دهد سامانه آنتینی 2500 را به جمهوری اسلامی ایران داده است؛ این روزنامه همچنین ادعا کرده خبرهای تحویل سامانه اس 300 به ایران، تبلیغاتی کذب و دروغ است.
در همین رابطه منصور حقیقت پور نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، با بیان اینکه عربستانی ها با فرستادن دو جنگنده هوایی به ایران از وجود اس 300 در خاک کشورمان مطمئن شوند، گفت: ما جوابی به این گزارش عربستانی ها نداریم و تنها از آنان می خواهیم که این ادعای خود را امتحان کنند و دو جنگنده هوایی خودشان را به ایران بفرستند تا مطمئن شوند که تحویل سامانه دفاعی اس 300 روسیه به ایران، تبلیغات رسانه ای نیست.
وی همچنین در خصوص بازپس گیری شکایت ایران از روسیه به دلیل تاخیر در تحویل سامانه دفاعی موشکی اس 300 اظهار کرد: هر زمان که پروسه تحویل سامانه دفاعی اس 300 به صورت کامل به جمهوری اسلامی ایران انجام شود، ایران شکایت خود را از روسیه در خصوص تاخیر در تحویل این سامانه دفاعی پس خواهد گرفت.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار