سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 829
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » امام جمعه در جلسه شورای اداری: “قاچاقچی” قابل ترحم نیست/ نیروی انتظامی با طرح ضربتی همه قاچاقچیان را دستگیر و آرامشی را در شهر حکمفرما کند
Print This Post
امام جمعه دلفان در جلسه شورای اداری روز سه شنبه شهرستان دلفان که ساعاتی پیش برگزار شد بیاناتی را پیرامون معضل مواد مخدر و آمار بالای زندانیان مواد مخدر در ...

امام جمعه دلفان در جلسه شورای اداری روز سه شنبه شهرستان دلفان که ساعاتی پیش برگزار شد بیاناتی را پیرامون معضل مواد مخدر و آمار بالای زندانیان مواد مخدر در نورآباد ایراد نمود و پیشنهادهایی را هم برای رفع این معضل ارائه داد.

به گزارش “سلام دلفان” حجت الاسلام محمدتقی صرفی پور یکی از مشکلات کشور را مسئله مواد مخدر دانست و اضهار داشت هر روز خانم هایی به دفتر ما مراجعه می کنند و از اعتیاد همسرانشان و ترک خانواده توسط ایشان و از هم پاشیدگی خانواده یشان گلایه می کنند.

وی افزود : اکنون کانون خانواده های ما در معرض خطر قرار گرفته است.

حجت الاسلام صرفی پور در ادامه با بیان اینکه معضل مواد مخدر منحصر به شهر نورآباد نیست و در سراسر کشور وجود دارد افزود : ما باید سهم شهرستان دلفان را نسبت به رفع این معضل ادا کنیم.

امام جمعه دلفان در ادامه دو راهکار “فرهنگی” و “قهری و قضایی” را برای مبارزه با این معضل پیشنهاد داد.

وی در توضیح راهکار اول گفت : روحانیون، ائمه جماعات و… در سخنرانی هایشان این مسئله را تبیین کنند و دستگاهای فرهنگی هر کاری در این راستا می توانند انجام دهند.

وی افزود بنده معتقدم که قاچاقچیان مواد مخدر خائن به نظام و اسلام و “یزیدی” هستند.

سخنران نخست جلسه شورای اداری شهرستان دلفان همچنین خاطرنشان کرد این افراد هیچ جایگاهی در اسلام ندارند و به نظر بنده نباید اجازه داد تا پس از مرگشان، در قبرستان مسلمانان دفن شوند. وی افزود کسانی که به خاطر منافع خودشان و تأمین زندگی مرفهانه خودشان، جوانان مملکت که سرمایه های ما هستند را به تباهی می کشانند قابل ترحم نیستند و باید قاطعانه با آنها برخورد نمود.

بخش دیگر بیانات امام جمعه دلفان خطاب به مسئولین شهرستان دلفان بود.

وی گفت چنانچه در ادارات افرادی باشند که استفاده کننده مواد مخدر هستند و یا خدای ناکرده وارد در مسائل دیگری از جمله خرید و فروش شده اند، مسئولین بدون ترحم برخورد کنند.

حجت الاسلام صرفی پور در ادامه، از آمار بالای زندانیان مواد مخدر اظهار تأسف و نگرانی نمود.

 وی گفت در حالی که ملّت ایران باید الگوی جهانیان باشد در شهر نورآباد بیش از 300 نفر زندانی مواد مخدر دارد.

وی در توضیح راهکار دوم مبارزه با این معضل، به نقش نیروی انتظامی و قوه قضاییه در این خصوص پرداخت و گفت: هرجا که می رویم به ما می گویند که علناً خرید و فروش مواد مخدر انجام می شود؛ البته مطلع هستیم که نیروی انتظامی و قوه قضاییه به طور مرتب برخورد می کنند.

حجت الاسلام صرفی پور که در جلسه شورای اداری شهرستان دلفان سخن می گفت در پایان، یک بار دیگر پیشنهادی که در خطبه های هفته گذشته به نیروی انتظامی ارائه کرد را مطرح کرد.

وی در این خصوص اظهار داشت : برای امیدوار کردن مردم و نیز اینکه اعتماد آنها بیشتر بشود نیروی انتظامی با طرح ضربتی در یک هفته همه قاچاقچیان ریز و درشت را دستگیر و آرامشی را در شهر حکمفرما کنند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار