سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 8307
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » آقای سوری لطفاً با بازشماری کامل آراء در نورآباد نیز موافقت نمایید!
Print This Post
در پی اظهارات اخیر نماینده دلفان و سلسله؛
سلام دلفان- حجّت الله خدایی سوری نماینده دلفان و سلسله و عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای استان اخیراً در گفتگو با رسانه ها در خصوص مشکلات بوجود آمده در ...

سلام دلفان- حجّت الله خدایی سوری نماینده دلفان و سلسله و عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای استان اخیراً در گفتگو با رسانه ها در خصوص مشکلات بوجود آمده در ارتباط با انتخابات شهر خرم آباد گفته است: اگر اعتراض‎ها ادامه داشته باشد، نظر شخصی بنده این است که آرا به ‎طور کلی بازشماری شوند. وی که با ایسنا گفتگو کرده اضافه نموده: باید به اعتراض‎ها رسیدگی شود تا حق به حق‎دار برسد و حق کسی ضایع نشود.

موضع آقای سوری در این خصوص بسیار منطقی و قابل توجّه است. امّا مسئله این است که آقای سوری قطعاً از مسائلی که پیرامون انتخابات شوراها در حوزه انتخابیه خود(دلفان) بوجود آمده بی خبر نیست و حتمآً می داند که بیش از 30 کاندید به روند برگزاری انتخابات در این شهر اعتراض و شکایات گوناگونی دارند و حتّی طومارهای مردمی نیز در این خصوص به استانداری لرستان ارسال شده است. پس آیا توقع بی جایی است که از وی انتظار داشته باشیم در خصوص حوزه انتخابیه خود نیز موضعی شبیه آنچه در قبال انتخابات خرم آباد اتخاذ نموده اتخاذ نماید؟!

در همین زمینه سایت نسیم دلفان نوشت:

یه سؤال نسیمی : جناب آقای سوری ، مسئول عدالت محوری که چنین نظر “شخصی” معقولانه و خداپسندانه ای داده اید ، از شما یه سؤال خیلی کوچولوی کوچولوی کوچولو داشتیم ، البته در صورت اراده پاسخ دهید وگرنه رسانه کیلویی چند که حالا بخواد از شما سؤال هم داشته باشه؟

نظر ” شخصی تان ” در مورد بازشماری کل آرای شورای شهر نورآباد چیست؟ آیا اصلأ اعتقادی بر احتمال وقوع تقلب در این حوزه دارید؟ آخه شنیدیم این تصمیم منوط به اراده جنابعالی و دیگر مسئول عدالت محور شهرستان یعنی فرماندار محترم است!

  1. نویسنده دیدگاه: یاور
    تیر ۱۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۴۰

    آخه گند عزیزدردونشون درمیاد T شما که نمی خواید نماینده و فرماندار و کاندیدای محبوبشون ضایع بشنT خدا را خوش نمیاد
    در مورد خرم آباد هم اونا مرکز استانن آدماش فرق می کنن میزان رای اوناست نه نورابادیا
    خلاصه کنم “مرغ همسایه ، غاز است”

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار