سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 839
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » رئیس اداره آموزش و پرورش: سه هزار و پانصد دانش آموز دلفانی، تحت پوشش هیچ نهادی نیستند
Print This Post
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دلفان با بیان اینکه  سه هزار و پانصد دانش آموز دلفانی، تحت هیچ پوششی نیستند گفت : از سال 87 با همکاری همکارانمان در ...

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دلفان با بیان اینکه  سه هزار و پانصد دانش آموز دلفانی، تحت هیچ پوششی نیستند گفت : از سال 87 با همکاری همکارانمان در آموزش و پرورش، صندوقی تحت عنوان صندوق خیریه امام زمان(عج) ایجاد شده تا از این افراد حمایت شود که امسال مجوزش صادره شده.

به گزارش سلام دلفان، بهمن نریمانی که در جلسه شورای اداری روز سه شنبه شهرستان دلفان سخن می گفت با بیان این مطلب که سه هزار و پانصد دانش آموز دلفانی تحت پوشش هیچ نهادی نیستند اظهار داشت این دانش آموزان یا سرپرستشان از کار افتاده و یا بدسرپرست هستند.

وی افزود در این زمینه از سال 87 صندوقی تحت عنوان صندوق خیریه امام زمان(عج) دایر شده که مجوز آن، امسال از طریق اداره بهزیستی شهرستان دلفان داده شده که از این اداره و همچنین از مدیرکل بهزیستی تشکر و قدردانی می نماییم.

نریمانی با بیان اینکه این صندوق فقط برای حمایت از این دانش آموزان پیش بینی شده است خاطرنشان کرد مدیران و معلمان، این دانش آموزان را شناسایی کرده و به آنهایی که مستحق ترین افراد هستند این کمک ها انجام می شود. وی اضافه کرد این کمک ها که اقلامی از جمله کیف و کفش و البسه را شامل می شود در قالب جایزه، به دانش آموزان مورد نظر اهدا می شود.

نریمانی در پایان، خطاب به رؤسای ادارات گفت : دست همه شما را برای کمک به این صندوق به گرمی می فشاریم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار