سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 8402
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » فرماندار دلفان: به زودی به ابهامات بوجود آمده در خصوص انتخابات شورای شهر نورآباد پاسخ خواهم گفت
Print This Post
+ جزییات بیشتر از مرحله دوم بازشماری آراء
سلام دلفان- فرماندار دلفان گفت : هیات   اعزامی  هیات نظار استان که امشب (یکشنبه شب 16 تیر) برای مرحله دوم بازشماری آراء به شهر نورآباد آمده اند  پس از بازشماری   نتیجه ...

سلام دلفان- فرماندار دلفان گفت : هیات   اعزامی  هیات نظار استان که امشب (یکشنبه شب 16 تیر) برای مرحله دوم بازشماری آراء به شهر نورآباد آمده اند  پس از بازشماری   نتیجه کار خود را به  هیات نظارت استان گزارش می نماید .

  دریکوند در گفتگوی اختصاصی با کاسی  افزود :  نتایج جمع  بندی  گزارش این هیات  توسط هیات نظارت انتخابات شوراها شهر و روستاهای استان لرستان  اعلام می شود .

 وی با بیان اینکه  شکایت حقی است که قانون به نامزدها داده است  بیان داشت : رسیدگی به  شکایت نیز  وظیفه هیات نظارت است  و اگرهم نامزدی در این مرحله  قانع نشد می تواند  به هیات مرکزی  نظارت انتخابات کشور شکایت کند.

وی یاد آورشد : این هیات اعزامی  همگی غیر بومی هستند و که همزمان با تعداد دیگری از شهرستانها  دارند بررسی می کنند و بر اساس قاونون  هیات نظارت و اجرایی شهرستان  نباید حضور داشته باشند تا  بازرسان  وظیفه خود را  بر اساس قانون انجام دهند.

وی  تصریح کرد :   این گروه  در یک فضای آرام و بدون حاشیه   در حال انجام وظایف محوله هستنئد  و احتمالا تا فردا صبح  زمان نیاز دارند  تا گزارش نهایی خود را به هیات نظارت استان تحویل دهند.

 فرماندار دلفان در ادامه گفت در آینده نزدیک در یک مصاحبه  رسانه ای  به سئوالات و ابهامات مطرح  شده  در جریان انتخابات  شورا پاسخ خواهم داد .

به گزارش کاسی دومین مرحله بازشماری  صندوق های  انتخابات شورای اسلانی شهر نورآباد   از ساعت ۱۵ دقیقه امروز آغاز شد . این دومین مرحله بازشماری  آرای انتخابات شورای اسلامی شهر نورآباد است در اولین مرحله تعداد ۵ صندوق روز جمعه  مورد باز بینی قرار گرفت .

  گزارش کاسی  حاکیست ، عوامل هیات اجرایی  شهرستان پلدختر که گفته می شود تعدادشان  بین ۳۰ تا ۴۰ نفر است  کار بازشماری را برعمده دارند  و تا  فردا کار خود را انجام میدهند.

  شنیده های کاسی  حاکیست  که  احتمالا ۵۰ درصد صندوق ها مورد بازبینی و بازشماری قرار گیرند

 1. نویسنده دیدگاه: شهروند
  تیر ۱۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۴۱

  سلام خدمت نماینده محترم
  این انقلاب هرچه دارد ازخون پاک شهداست
  جناب اقای سوری تورا به خون پاک شهدا قسمت میدیم که از حق مردم مظلوم ولایتمدار شهرستان نوراباد دفاع کنید
  ازپیر وجوان و زن ومرد همه میدانند که در انتخابات شورای شهر نوراباد تقلبی گسترده شده وبعضی از عوامل هیئت اجرایی ونظارت به رای مردم خیانت کرده وزمینه تقلب را فراهم کرده
  وبرای جنابعالی فرقی نداره کی شورا باشه یانباشه حال انتظار ما مردم نوراباد شمارش وکنترل تمامی صندوقهای شورای شهر است تا بدانی
  کسانی هستند که به مردم وخون شهدا خیانت کرده وانواع تقلبها را متحمل شده اند
  تقلبی شامل: اسکن کردن تعرفه ها- دادن تعرفه به افرادی خاص که درمنزل پرشده-شمارش وتیک زدن اضافی برای کاندید خاصی-حتی دربرخی موارد اول اسم کاندید موردنظر رانوشته ونفرات بعدی راهم کاندیدای که درته جدول بوده وناشناخته اضافه کرده جهت رد گم کنی-رای دادن بایک خودکار ویک رنگ برای کاندید خاصی-وغیره…

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار