سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 8408
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » گفتگو با جوان برتر کشور
Print This Post

رضا گودرزی: احساس می کنم دلفانی بودن من عامل بی مهری مسئولان استانی و حتی شهرستانی به بنده می باشد/ متاسفانه وضعیت فعلی شهرمان از نظر امکانات رفاهی، علمی، وضعیت فرهنگی، اشتغال و مسکن و همچنین بالارفتن سن ازدواج نامطلوب است و …

سلام دلفان- سایت خبری تحلیلی دلفان امروز مصاحبه ای را با رضا گودرزی برگزیده جشنواره حضرت علی اکبر(ع) انجام داده است که در ادامه می خوانید:

لطفاً بیشتر خود را برای مخاطبان خبرگزاری دلفان امروز معرفی نمایید؟

اینجانب رضا گودرزی متولد سال 1368 در شهرستان دلفان و در حال حاضر دانشجوی رشته گرافیک و به عنوان معلم مشغول خدمت می باشم.

تا کنون چه مقام ها و عناوینی کسب نموده اید؟

بنده در سال 88 و 92 به عنوان جوان برتر کشور انتخاب شدم و همچنین در جشنواره حضرت علی اکبر (ع) به عنوان برتر برترین ها برگزیده شدم. از دیگر عناوین و مقام های که در زمینه های علمی،سیاسی، فرهنگی و اجتماعی که بنده کسب نموده ام می توان به برگزیده کنگره فیزیک دکتر حسابی، دبیر جبهه  بیداری اسلامی و پیروان ولایت شهرستان دلفان، دبیر کنگره کشوری سازمان جوانان هلال احمر در سال 87 تا 89، برگزیده چندین جشنواره فرهنگی کشور و ….. بوده است.

وضعیت فعلی شهرمان را در زمینه های مورد مطالعه خود چگونه می بینید؟

ما مکلف و مامور به امید بخشی در آینده ایم اما متاسفانه وضعیت فعلی شهرمان از نظر امکانات رفاهی، علمی، وضعیت فرهنگی، اشتغال و مسکن و همچنین بالارفتن سن ازدواج نامطلوب است که سوء مدیریت برخی مدیران فرهنگی و ارشد شهرستان را عامل اصلی در این قضیه می دانم اما با وجود جوانان با استعداد و توانمند در شهرستان امیدوار به آینده درخشان برای دلفان هستیم.

در اینجا باید بگوییم احساس می کنم دلفانی بودن من عامل بی مهری مسئولان استانی و حتی شهرستانی بویژه استاندار به بنده می باشد چرا که تاکنون پس از انتخاب بنده به عنوان جوان برتر کشور که عالیترین جایگاهی است که یک جوان می تواند کسب کند، هیچ پیام تبریکی  چه  به  قلم و چه اشاره از سوی هیچ یک از مسئولان استان و شهرستان به بنده داده نشده است. متاسفانه هیچ کدام از خبرگزاری ها و رسانه های تصویری استان نیز این مسئله را پوشش ندادند در حالیکه این جشنواره دارای پوشش خوبی در صدا و سیمای کشور بود؛ اما بنده آموخته ام که با به به و چه چه دیگران نه فعالیت خود را کم و زیاد کنم و بی مهری دیگران هیچ وقت عاملی برای توقف بنده نخواهد بود.

با توجه به افتخارات فراوانی که شما کسب نموده اید چه برنامه ای برای آینده دارید؟

با توجه به حضورم در چند واحد فرهنگی تلاش خواهم کرد رابطی بین مسئولین و مردم محروم شهرستان دلفان باشم و ندای محرومیت مردم شهرم را به گوش مسولین برسانم  و استعدادهای جوانانمان را برای دیگر نقاط کشور نمایان سازم.

برای جوانان هم سن و سال خود چه پیامی دارید؟

سخنی که با جوانان همشهریم دارم این است که در زندگی هدف داشته باشند و برای آینده برنامه ریزی کنند و ظرفیت ها و استعدادهای خود را بخوبی بشاسند و سپس در راستای توانمندی های خود گام بردارند که از سه حوزه تحصیل، تهذیب و ورزش می توانند نهایت استفاده را ببرند

و سخن آخر….

ما زنده برآنیم که آرام نگیریم                                      موجیم که آسودگی ما عدم ماست

من هیچ وقت کاری را انجام نداده ام که بخاطر آن یک روز جوان برتر کشور شوم مگر اینکه رضایت خداوند در آن باشد.

و در آخر نیز گر هیچ سایه گزیند                                                                     من همان سایه هیچم

 1. نویسنده دیدگاه: borzoo
  تیر ۱۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۰۵

  باسلام وباتشکر ازشما جوان برتر کشوری
  انشالله که درتمامی زمینه ها موفق وتندرست باشید
  جناب اقای گودرزی نه تنها تو بلکه همه ورزشکاران وجوانان از دست بعضی ازمسئولین شهرستان واستان گله دارند متاسفانه مشکلات جوانان را حل نمیکنند

 2. نویسنده دیدگاه: احمدی
  خرداد ۳۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۲۱

  اخه عزیزم علتش اینه کهاگه بودجه ای برای نوراباد میاید مسیولین امور مالی نقشه می کشند که چطور فاکتور وسند سوریدرست کنند وبودجهرا به حساب شخصی خودشان برقزند ،این طور است که نمیتوانند کاری برای جوانها بکنند باید اول خودشان به اندازه کافی… بعدها شاید یه حرکت جزیی هم برای جوانها انجام دهند ،

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار