سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 853
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » سخنان انتخاباتی “نصیری پور” در جلسه شورای اداری
Print This Post
فرماندار دلفان در پایان جلسه شورای اداری سه شنبه شهرستان دلفان سخنانی را پیرامون انتخابات مجلس نهم، مدارک لازم برای ثبت نام کاندیداها و روند اجرایی انتخابات ایراد نمود. به گزارش ...

فرماندار دلفان در پایان جلسه شورای اداری سه شنبه شهرستان دلفان سخنانی را پیرامون انتخابات مجلس نهم، مدارک لازم برای ثبت نام کاندیداها و روند اجرایی انتخابات ایراد نمود.

به گزارش سلام دلفان “حجت الله نصیری پور” از تشکیل ستاد انتخابات شهرستان دلفان خبر داد و افزود : کمیته های مختلفی در این راستا تشکیل شده که جلساتی نیز برگزار گردیده است.

وی با تأکید بر اینکه هیچ کدام از مسئولین دستگاه ها، مطابق قانون و شرع نمی توانند از امکانات دولتی له یا علیه کاندیدای خاصی استفاده کنند گفت : تاکنون این امر به خوبی رعایت شده و فقط، نکاتی بوده که تذکر داده ایم و رفع شده.

وی در خصوص زمان ثبت نام کاندیداهای مجلس نهم گفت ثبت نام از روز شنبه سوم دی ماه شروع  و تا جمعه 9 دی ادامه دارد.

 نصیری پور ادامه داد بر خلاف دوره های قبل، 4 جایگاه را برای ثبت نام در نظر گرفته ایم تا اگر در همان روز اول، همه کاندیداهای احتمالی مراجعه کنند بتوانیم تا پایان وقت اداری همان روز نخست همه را ثبت نام کنیم.

وی اضافه کرد پس از ثبت نام هر کدام از کاندیداها، همان روز اسامی و مدارکشان را به وزارت کشور ارسال می کنیم و وزارت کشور نیز همان روز، آنها را برای بررسی، در اختیار مراجع چهارگانه تأیید صلاحیت قرار می دهد.

نصیری پور همچنین خاطرنشان کرد چند روز پس از ثبت نام کاندیداها، مسئله تأیید یا رد صلاحیت آنها توسط هیئت اجرایی در شهرستان مورد بررسی قرار می گیرد.

رئیس شورای اداری دلفان مدارک مورد نیاز کاندیداها برای ثبت نام را : همراه داشتن شناسنامه عکس دار،سه نسخه تصویر کلیه صفحات شناسنامه، ده قطعه عکس سه در چهار جدید، تصویر آخرین مدرک تحصیلی یا معادل آن، تصویر گواهی رسمی مبنی بر قبول استعفا ( برای مدیرانی که در موعد مقرر برای ورود به انتخابات از مناصب خود استعفا داده اند) و نیز اصل و تصویر برگه پایان خدمت یا معافی دانست و خاطرنشان کرد : همه کاندیداهای حوزه انتخابیه دلفان و سلسله باید یا با حضور در فرمانداری دلفان ثبت نام خود را به عمل آورند و یا با حضور در وزارت کشور این کار را انجام دهند.

وی اضافه کرد چنانچه افرادی هم در خارج از کشور حضور داشته باشند که قصد کاندیداتوری داشته باشند می توانند از طریق مراجعه به سفارتخانه ها و یا با مراجعه به کنسولگری ها، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

فرماندار دلفان در بخش دیگری از سخنانش، با اشاره به آثار و برکات عزاداری اهل بیت علیهم السلام، به عزاداری دهه اوّل محرم امسال اشاره کرد و از همه مردم دلفان به خاطر باشکوه تر برگزار کردن این مراسم نسبت به سال های گذشته تشکر و قدردانی کرد.

نصیری پور گفت هیئات و تکایا با وجود اینکه کمکی هم از دولت دریافت نمی کنند به صورت خودجوش مجالس عزای حسینی(ع) را برپا نمودند.

وی همچنین از همه ادارات و دستگاه های مختلف دولتی که یا مراسم برگزار نموده اند و یا در این زمینه کمک هایی را انجام داده اند، تشکر و قدردانی کرد.

فرماندار همچنین از برگزاری جلساتی در روزهای آتی برای برگزاری مراسم یوم الله 9 دی خبر داد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار