سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 85447
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » عضویت نماینده دلفان و سلسله در کمیسیون اجتماعی مجلس قطعی شد/ رستمیان و گودرزی در کمیسیون اجتماعی
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در دوره دهم مشخص شدند.

به گزارش سلام دلفان، در پایان جلسه روز سه‌شنبه 25 خردادماه مجلس شورای اسلامی، ترکیب 23 نفره کمیسیون اجتماعی مجلس مشخص شد و عباس گودرزی نماینده بروجرد و علی رستمیان نماینده سلسله و دلفان به عضویت این کمیسیون درآمد.DSC00887-400x221

کمیسیون اجتماعی یکی از کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی است که برای انجام وظایف محوله در محدوده امور اداری و استخدامی، کار، اشتغال، روابط کار و تعاون تشکیل می‌گردد.
ترکیب 23 نفره کمیسیون اجتماعی به این شرح زیر است:
محمد اسماعیل سعیدی، ناهید تاج الدین، شکور پورحسین شقلان، سلمان خدادادی، سیدحمزه امینی، جلیل مختار، رضا شیران خراسانی،‌ علیرضا محجوب، محمدعلی وکیلی، محمدرضا بادامچی، حسن لطفی، علی کرد،‌ عباس گودرزی،‌ سید صادق طباطبایی نژاد،‌ عبدالرضا عزیزی،‌ محمد وحدتی هلان،‌ سمیه محمودی، غلامرضا کاتب،‌ علی رستمیان،‌ زهرا ساعی،‌ رسول خضری، خدیجه ربیعی فرادنبه و احمد بیگدلی.
همچنین اعضاء کمیسیون فرهنگی و کمیسیون بهداشت و درمان مجلس دهم مشخص شدند که هیچ‌یک از نمایندگان لرستانی داوطلب عضویت در این کمیسیون‌ها نبودند.
از 9 نماینده لرستان در دوره دهم مجلس شورای اسلامی تاکنون عضویت “علاءالدین بروجردی” نماینده بروجرد در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و “محمد خدابخشی” در کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات، “محمدرضا ملکشاهی‌راد” نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی و “مجید کیان‌پور” نماینده دورود و ازنا در کمیسیون عمران، “محمد بیرانوندی” نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در کمیسیون آموزش، “عباس گودرزی” نماینده بروجرد و “علی رستمیان” نماینده سلسله و دلفان در کمیسیون اجتماعی  قطعی شده است.
قابل ذکر است الهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در کمیسیون قضایی و حقوقی است که نفرات نهایی این کمیسیون‌ها تا کنون معرفی نشده‌اند.
“سید حمیدرضا کاظمی” نماینده پل‌دختر داوطلب عضویت در کمیسیون صنایع و معادن مجلس دهم بود که نام وی در لیست 22 نفره نهایی قرار نگرفت و باید دید که از وی در کدام کمیسیون استفاده خواهد شد./ یافته

  1. نویسنده دیدگاه: علی
    خرداد ۲۶, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۴:۲۹

    دورود خدا بر مرد خستگی ناپذیر دلفان که به واقع مرد میدانهای ست برازنده ایشان است

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار