سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 85620
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ۲۴ پرواز به عتبات عالیات از فرودگاه خرم‌آباد به عراق انجام می‌شود/ لرستان در کربلا و نجف هتل اختصاصی دارد
Print This Post
پرواز عتبات عالیات در فرودگاه خرم‌آباد در روز عید فطر

مدیر حج و زیارت لرستان گفت: برای حج و زیارت انجام ۲۴ پرواز عتبات عالیات به کشور عراق تا پایان سال آینده از فرودگاه خرم‌آباد تعریف شده است.

به گزارش سلام دلفان، محمد خسروی  در جلسه کمیته اجتماعی ـ فرهنگی ستاد اقتصاد مقاومتی استان که در محل دفتر معاونت سیاسی امنیتی استانداری برگزار شد، اظهار داشت: برای حج و زیارت در این کمیته انجام 24 پرواز عتبات عالیات به کشور عراق تا پایان سال آینده تعریف شده است.

وی با بیان اینکه هفتمین پرواز عتبات عالیات از فرودگاه خرم‌آباد در حال انجام است، افزود: به طور ماهانه یک پرواز را به طور قطع داریم و برای عید فطر نیز برنامه‌ریزی شده که به طور ویژه یک پرواز اضافه کنیم.

مدیر حج و زیارت لرستان عنوان کرد: پس از حادثه‌هایی که در حج رخ داد و عزت و کرامت و امنیت زائران محقق نشد، اوج تقاضای زیارتی به سمت عتبات عالیات شکل گرفت به طوری که ماهانه 40 تا 45 کاروان از استان اعزام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه لرستان در دو شهر کربلا و نجف هتل اختصاصی دارد، بیان کرد: شغل ثابت برای 12 نفر در آنجا ایجاد کردیم.

خسروی با بیان اینکه به دلیل هزینه‌های سفر هوایی بیشتر مردم استان زمینی سفر می‌کنند، گفت: ما به دنبال این هستیم که هفته‌ای یک پرواز به عتبات عالیات داشته باشیم اما یک پرواز در ماه قطعی است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار