سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 85914
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اولین پیروزی والیبالی ها در برزیل/ولاسکو آزار داد و شکست خورد
Print This Post

تیم ملی والیبال کشورمان سومین بازی خود در لیگ جهانی را مقابل آرژانتین برگزار کرد.

به گزارش سلام دلفان، تیم ملی والیبال در شرایطی مقابل آرژانتین به میدان رفت که سرمربی تیم حریف چهره شناختم شده و دوست داشتنی برای ایرانیان است. خولیو ولاسکو سرمربی سابق تیم ملی ایران سکان هدایت آرژانتینی ها را بر عهده دارد و با شناخت بسیار خوبی که از ایران دارد این رقابت را سخت خواهد کرد البته در مقابل هم ایران مهره ای همچون لوزانو دارد که به خوبی تیم ملی آرژانتین را می شناسند هرچی باشد تیم ملی کشورش است و بدون شک این بازی برای این دو مربی حیاتی است و می خواهند قدرت خود را به رخ همدیگر بکشند. این جدال را می توان جدال مربیان آرژانتینی دانیا اگرچه لوزانو می گوید در این نبرد یک ایرانی است تا آرژانتینی….اولین پیروزی والیبالی ها در برزیل/ولاسکو آزار داد و شکست خورد

ست اول ٢٥ بر ٢٢به سود ایران

لوزانو با شهرام محمودی، عادل غلامی ، میلاد عبادی پور، جواد معنوی نژاد، مهدی مهدوی و فرهاد ظریف بازی را آغاز کرد و توانست وقت استراحت فنی نخست را ٨ بر ٧ از آن خود کند.دریافت خوب میلاد عبادی پور و اسپک سرعتی موسوی نتیجه را ١١ بر ١٠ از آن ایران کرد. اسپک سرعتی میلاد و دریافت ضعیف محمودی ایران را به امتیاز ١٣ رساند. آبشار سرعتی عادل غلامی و در مقابل اسپک برونو وقت استراحت فنی دوم را ١٦ بر ١٣ به نفع ایران کرد.

آبشار شهرام محمودی امتیاز برای ایران داشت. سرویس برونو به تور خورد. خطای تور از آرژانتینی ها نتیجه را ١٩ بر ١٦ کرد. جاخالی سعید معروف امتیاز ٢٠ را برای ایران ثبت کرد. اسپک سرعتی محمد موسوی در زمین حریف خوابید. اسپک معنوی نژاد نتیجه را ٢٢ بر١٨ کرد تا ولاسکو درخواست تایم استراحت کند. امتیاز مستقیم از سرویس برای آرژانتینی ها و درخواست تایم استراحت برای لوزانو، سرویس آرژانتین به اوت رفت.  امتیاز برای شهرام محمودی بازیرکی تمام بدست آمد. اسپک معنوی نژاد ست نخست را ٢٥ بر ٢٢ از آن ایران کرد.

ست دوم ٢٥بر ٢٠ به سود ایران

اسپک محمودی به اوت رفت و لوزانو درخواست بازبینی کرد که نتیجه ای به دنبال نداشت. خطای تور از بازیکنان آرژانتین، اسپک عبادی پور بدون دفاع حریف تبدیل به امتیاز شد. امتیاز مستقیم برای ایران با سرویس خوب معنوی نژاد به دست آمد. آبشار سرعتی موسوی نتیجه مساوی ٥ را رقم زِد. اسپک غلامی  و در ادامه آبشار معنوی نژاد وقت استراحت فنی نخست را ٨ بر ٧ کرد.

اسپک معنوی نژاد و در ادامه امتیاز مستقیم میلاد عبادی پور از سرویس نتیجه را ١١ بر ٧ کرد. دفاع خوب از آرژانتینی ها و عملکرد بد غلامی در حمله اختلاف را به ٣ امتیاز رساند. باز هم اسپک خوب از معنوی نژاد، سرویس آرژانتین به تور خورد. سرویس معنوی نژاد هم به تور خورد، دفاع موسوی به اوت رفت و در مقابل هم سرویس حریف خراب شد تا وقت استراحت دوم ١٦ بر ١٤ به نفع ایران شود.

امتیاز برونو هر دو تیم را در عدد١٧ مساوی کرد. غلامی با یک اسپک سرعتی دوباره ایران را پیش أنداخت. وقت استراحت برای لوزانو ، خطای تور از بازیکنان آرژانتین و در ادامه سرویس انها هم به تور خورد تا نتیجه ٢١ بر ١٨ شود. جواد معنوی نژاد با پاس خوب معروف امتیاز ٢٢ برای ایران داشت تا ولاسکو درخواست تایم استراحت کند.دریافت مرندی و اسپک سرعتی موسوی ،توپ آرژانتینی ها در زمین خوابید و لوزانو درخواست بازبینی کرد که فایده ای نداشت. مباشری وارد میدان شد و ست  دوم هم با نتیجه ٢٥ بر ٢٠ به سود ایران تمام شد.

ست سوم 25 بر٢١به سود آرژانتین

سرویس آرژانتین به تور خورد . اسپک شهرام محمودی  و در ادامه پس از چند رفت و برگشت توپ آرژانتین به اوت رفت و درخواست بازبینی امتیاز را به ولاسکو داد و دو تیم در امتیاز ٤ مساوی شدند. فرهاد ظریف به میدان آمد. اسپک عبادی پور و دفاع خوب عادل غلامی نتیجه را ٧ بر ٦ به نفع ایران کرد. خطای تور از بازیکنان ایران و وقت استراحت فنی نخست ٨ بر ٧ از آن آرژانتین شد.

چند امتیاز پیاپی برای آرژانتینی ها نتیجه را ١١ بر ٨ کرد تا لوزانو درخواست تایم استراحت کند.  اسپک معنوی نژاد و دریافت ضعیف معروف و در ادامه اسپک موسوی نتیجه را ١٣ بر ١١ کرد.دوازدهمین امتیاز ایران هم برای موسوی به ثبت رساند. خطا از بازیکنان آرژانتین و در ادامه سرویس موسوی به اوت رفت تا وقت استراحت فنی دوم ١٦بر ١٣ به نفع آرژانتین شود.

خطای تور از شهرام محمودی،سرویس شهرام محمودی هم به اوت رفت. سرویس خوب از عادل و اسپک موسوی و در ادامه دفاع خوب معنوی نژاد امتیاز دو تیم را ١٨ مساوی کرد تا ولاسکو درخواست تایم کند، اسپک معنوی نژاد و تعویض معروف و محمودی با مهدوی و میرزاجانپور صورت گرفت. اسپک میرزاجانبور  و در ادامه توپ مباشری به اوت رفت که بازبینی هم تأثیری نداشت و نتیجه ٢٣ بر ٢٠به سود آرژانتین شد تا لوزانو درخواست تایم استراحت کند. اسپک میرزاجانپور ، کارت زرد برای ألکساندر و میرزاجانپور بخاطر بحث در زیر تور  داده شد.ست سوم ٢٥بر ٢١از آن آرژانتین شد.

ست چهارم ٢٥ بر ١٣ به سود آرژانتین

اولین امتیاز برای ایران با سرویس مستقیم محمد موسوی،، سرویس دوم او به اوت رفت. اسپک محمودی هم به اوت رفت. آرژانتین ٤ بر یک پیش افتاد تا لوزانو وقت استراحت بگیرد. اسپک معنوی نژاد در زمین حریف خوابید.خطای ٤ صرب از ایران، اسپک غلامی نتیجه را ٦ بر ٤ کرد. در ادامه شاگردان ولاسکو توانستند وقت استراحت فنی اول را ٨ بر ٤ از آن خود کنند،

-اسپک دیدنی از محمد موسوی  و در ادامه شهرام محمودی نتیجه را ١١ بر ٨ کرد. سرویس موسوی به اوت رفت. مهدوی و میرزاجانپور وارد میدان شدند. اسپک شهرام محمودی ایران را به امتیاز ٩ رساند. شریفات هم به میدان آمد. درخواست وقت استراحت برای ولاسکو،دریافت مرندی و اسپک محمودی به اوت رفت. در این دقایق ایران در حمله ضعیف حاضر شد و ١٩ بر ١٢ از حریف عقب افتاد تا لوزانو درخواست تایم استراحت کند . معروف به زمین بازگشت، اسپک سرعتی از محمد موسوی ، اسپک آرژانتین با برخورد به دفاع ایران به اوت رفت. درخواست ویدئو چک برای ولاسکو و پایان ست چهارم با نتیجه ٢٥ بر ١٣ به نفع آرژانتین به پایان رسید.

ست پنجم ١٥ بر ١١ به سود ایران

اسپک قدرتی موسوی در ابتدای ست، توپ شهرام با برخورد به دفاع در رکین ایران خوابید. موسوی هم دفاع شد. جای خالی معروف امتیاز را ٣ بر ٢ به نفع آرژانتین کرد. درخواست ویدئوچک و اشتباه داور ، دو اسپک پست سر هم از موسوی نتیجه را ٤ بر  ٣ کرد. کارت قرمز برای ایران و آرژانتین بخاطر خوشحالی! خطای تور از بازیکنان حریف و تساوی در عدد ٥ ، خطای تور از راموس ایران را پیش أنداخت. دفاع خوب عبادی پور و شریفات نتیجه را ٧ بر ٥ کرد. دفاع شریفات روی برونو امتیاز ٨ را برای ایران به دنبال داشت. اسپک معنوی نژاد و در ادامه سرویس میلاد به اوت رفت.پاس خوب سعید و اسپک محمودی اختلاف را ٣ کرد. سرویس معنوی نژاد به تور خورد. اسپک سرعتی موسوی نتیجه را ١٣بر ١٠ کرد تا ولاسکو درخواست تایم استراحت کند. تک دفاع معروف و در ادامه سرویس آرژانتینی ها هم به تور خورد تا ایران این ست را ١٥ بر ١١ برنده شود و سه بر دو اولین پیروزی را به ثبت برساند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار