سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 8604
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » اعضای هیئت نظارت استان در جلسه امروز به نتیجه نرسیدند/ اعلام نتیجه نهایی تا آخر هفته
Print This Post
اختصاصی/ آخرین اخبار از نتیجه بازشماری آراء؛

در حالی که از ساعاتی پیش شایعاتی درخصوص نتیجه بازشماری آراء دهان به دهان در بین مردم شهر می چرخد، خبرنگار ما در گفتگویی که با دو تن از اعضای هیئت نظارت بر انتخابات استان داشت کسب اطلاع کرد که…

سلام دلفان- جلسه امروز(سه شنبه 18 تیر) اعضای هیئت نظارت انتخابات استان برای بررسی نتیجه بازشماری آراء  انتخابات شورای شهر نورآباد بدون رسیدن به نتیجه نهایی به پایان رسیده است.

به گزارش خبرنگار ما، در حالی که از ساعاتی پیش شایعاتی درخصوص نتیجه بازشماری آراء دهان به دهان در بین مردم شهر می چرخد، خبرنگار ما در گفتگویی که با دو تن از اعضای هیئت نظارت بر انتخابات استان داشت کسب اطلاع کرد که جلسه امروز این اعضاء که قرار بود در آن مسائل مربوط به انتخابات شهرهای استان از جمله نورآباد بررسی شود بدون کسب نتیجه نهایی به پایان رسیده است.

همچنین این افراد احتمال داده اند که ظرف دو روز آینده تکلیف انتخابات استان و شهر نورآباد مشخص شود.

 

  1. نویسنده دیدگاه: بسیجی مردمی
    تیر ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۵۱

    واقعا مشکل چیست؟!!! به نظرم همه در این مورد مقصرند از هیات نظارت استان گرفته تا فرمانداری و هیات اجرایی و هیات نظارت شهرستان. اینها که الان لب فرو بسته اند امانتدار آرای مردم بوده اند پس چرا امانتداری خوبی نبودند؟؟!! مگر مردم شهر شهید پرور نورآباد چه گناهی کرده اند جز حماسه آفرینی؟! چرا آرای آنها را امانت دار نبوده اند؟! به نظر من همه نهادهای ذیربط و امنیتی باید به این مساله ورود کرده و خاطیان نامرد و خیانت کاران به آرا و اعتماد مردم را به سزای عمل ننگینشان برسانند. حتی اگر یه رای جابجا می شد این ها باید جواب پس می دادند چه برسد به حالا که بنا به گزارشات دهها و بلکه هزاران رای در صندوق های مختلف در انتخابات شورای شهر جابه جا شده و تخلفات گسترده ای به وقوع پیوسته است! همانطور که اشاره کردم انتظار از مقامات استانی این است که تمامی متخلفان را به اشد مجازات برسانند تا دیگران دیگر هوس تخلف و خیانت به آرای مردم را در سر نپرورانند.
    هر چیزی که بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار