سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 86060
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » فیش حقوق ۷۰میلیونی مدیربانک تجارت را هم ببینید!
Print This Post

 
روز گذشته خبر فیش حقوقی ۷۰ میلیونی بانک تجارت منتشر شد.

 

به گزارش سلام دلفان به نقل از دانشجو ، روز گذشته خبر فیش حقوقی ۷۰ میلیونی بانک تجارت منتشر شد. که تصویر ان را در زیر می توانید ببینید.

 

 

روابط عمومی بانک تجارت در واکنش به فیش حقوقی منتشر شده در رسانه‌ها اعلام کرد: این مبالغ بابت تطبیق و یکپارچه‌سازی حقوق دوران بازنشستگی و حقوق و مزایای ناشی از آغاز به کار دوباره به حساب بستانکار بانک منظور شده است.  فیش‌حقوق مدیر عامل بانک تجارت نشان می‌دهد وی در آذرماه سال 1394، رقم 710 میلیون تومان به صورت خالص دریافت کرده که مجموع دریافتی در مدت 21 ماه است. مبلغ واریزی به عنوان مالیات وی به حساب خزانه تنها 172 میلیون و 800 هزار تومان بوده که در واقع خالص دریافتی 21 ماهه وی پس از حذف کسری‌ها، 710 میلیون تومان بوده است. همچنین طبق اسناد منتشر مدیرعامل بانک در سال 93 یک میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه با کارمزد یک درصد از بانک تجارت دریافت کرده که 45 برابر حقوق ماهانه وی است. همچنین فیش‌ مربوط به رئیس هیات‌مدیره که در سال 93 به کار دعوت شد نشان می‌دهد وی در دی ماه 1394 به غیر از فیش حقوقی، 600 میلیون تومان با عناوین دیگر و به صورت خالص پس از کسورات مختلف از جمله اقساط وام قرض‌الحسنه (با یک درصد کارمزد و 40 برابر حقوق) مبلغ 480 میلیون تومان دریافت کرده است.
در اطلاعیه بانک تجارت آمده است: مدیرعامل و رئیس هیات‌مدیره بانک تجارت به ترتیب در سال‌های 1386 و 1389 از خدمت در بانک تجارت بازنشسته شده و در تاریخ نهم فروردین 1393 با تصمیم نمایندگان قانونی سهامداران و تایید وزارت امور اقتصادی و دارایی و نیز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سمت‌های یاد شده منصوب شده‌اند. با توجه به مصوبه مورخ 22/12/93 مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده صندوق بازنشستگی، وظیفه، ازکار افتادگی و پس‌انداز کارکنان بانک‌ها درباره اعاده به خدمت افراد بازنشسته فقط در سمت اعضای هیات مدیره، اداره جبران خدمات بانک تجارت با صدور یک سند حسابداری اقدام به بازگشت همه مبالغ واریزی به حساب نامبردگان با 2 عنوان «حقوق بازنشستگی و شاغل به عنوان قراردادی» در طول سال‌های 93 تا آذر94 و واریز دوباره فقط یک حقوق به عنوان شاغل رسمی کرده است. آنچه در برخی رسانه‌ها منعکس شده، مبلغ حقوق دریافتی نامبردگان نبوده، بلکه نشان‌دهنده همه اجزای مبلغی است که بابت تطبیق و یکپارچه‌سازی حقوق دوران بازنشستگی و حقوق و مزایای ناشی از آغاز به کار دوباره از فروردین 91 تا پایان آذر 94 به مدت 21 ماه به حساب بستانکار بانک و نه حساب حقوقی نامبردگان منظور شده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار