سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 86119
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » جوسازی و کارهای سیاسی بر عملکرد قضات لرستان تاثیری ندارد/ دستگاه قضایی استان تمام قد در برابر زیاده خواهان، تطمیع ها و فشارها ایستاده است
Print This Post
رئیس کل دادگستری لرستان:

دستگاه قضایی استان تمام قد در برابر زیاده خواهان ایستاده و اجازه نمی دهیم که حاشیه‌ها، کارهای سیاسی و جوسازی ها بر عملکرد قضات تاثیر بگذارد.

به گزارش سلام دلفان،  جعفر بدری در جلسه ستاد بزرگداشت هفته قوه قضائیه، با اشاره به روند مطلوب رسیدگی به پرونده ها اظهارداشت: بسیاری از قضاوت ها، قانونی و درست است.
وی با بیان اینکه قوه قضاییه یکی از معدود دستگاههای حاکمیتی در کشور است که در مقابل جو رسانه‌ای از مسیر خود خارج نشده‌، افزود: بر روند رسیدگی‌های قضایی در استان یک سیستم بازرسی ایجادشده تا محاکم قضایی را اطمینان‌بخش کند.

رئیس‌کل دادگستری لرستان عنوان کرد: بزرگ‌ترین عاملی که سبب ضربه زدن به کشور می‌شود این است که برای کسب رضایت فلان مسئول و فلان شخص بخواهند جلوی صدور احکام قانونی را بگیرند.

بدری گفت: اگر جایی حقوق بیت‌المال تضییع‌ شود دادگستری تلاش خود را برای احقاق حقوق مردم نموده و در مقابل کسانی که به دنبال تضییع حقوق بیت‌المال بوده‌اند ایستاده است.

وی ادامه داد: در هرحال دادستان های استان به عنوان مدعی العموم در برابر تطمیع‌ها و فشارها ایستاده اند و در مجموع دادگستری استان در خط مقدم پیگیری‌ها و مقابله با سواستفاده‌ها از طرح ها و اعتباراتی می باشد که درجاهای دیگر هزینه شده است.

بدری افزود: اجرای عدالت و قاطعیت در برخورد با مجرمان مهمترین مطالبات مردم از دستگاه قضایی است و این دستگاه در مجازات افرادی که به بیت المال ضربه می زنند، اغماض نخواهد کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار