سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 87279
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ایجاد دو پایگاه اوقات فراغت در شهرستان دلفان
Print This Post

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان از راه اندازی دو پایگاه غنی سازی اوقات فراغت در قالب هسته فرهنگی جوان و بوستانها ی معرفت در این شهرستان خبر داد.

53558815438986247853به گزارش سلام دلفان، امین فاضلی، کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان با اعلام این خبر،گفت: اوقات فراغت از زمانهای ازشمند و مغتنم برای یک انسان است که برخی از این زمان نهایت بهره و استفاده را می‌برند.وی مبارزه با تهاجم فرهنگی را از مهمترین برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی عنوان کرد و گفت: حضور مبلغین و کارشناسان دینی در برنامه‌های تابستانی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و سازمان تبلیغات اسلامی در این‌باره گام‌های مؤثری برداشته است.

فاضلی گفت: با توجه به استقبال و درخواست جوانان ونوجوانان درسطح مساجد وروستاهای شهرستان دلفان از برنامه‌های مختلف غنی سازی طرح اوقات فراغت اداره تبلیغات اسلامی، امسال دو پایگاه طرح غنی سازی اوقات فراغت در این شهرستان راه اندازی می‌شود.
وی با بیان اینکه این دو پایگاه در مؤسسات قرآنی و کانونهای فرهنگی تبلیغی مساجد شهرستان دلفان ایجاد می‌شود، گفت: برگزاری جلسات گفتمان‌های دینی با موضوعات چون مباحث قرآنی، عقیدتی، اجتماعی و عفاف و حجاب و پاسخ به سولات جوانان و نوجوانان توسط مبلغین و اساتید برجسته از جمله اهداف تشکیل این پایگاهها می باشد.
کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان افزود: مهمترین نیاز امروز جوانان در مقابل هجمه‌های فرهنگی دشمن، مسائل اعتقادی و اخلاقی است که باید در این‌باره برنامه‌ریزی دقیق صورت گیرد.
فاضلی خاطرنشان کرد: طرح غنی سازی اوقات فراغت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان در قالب هسته های فرهنگی جوان ویژه جوانان و نوجوانان و بوستانهای معرفت ویژه کودکان و نونهالان عمده فعالیت خود را در این پایگاه‌ها به صورت گفتمانی و پژوهشی برگزار می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه این کلاس ها از مورخه ۹۵/۴/۲۰ به مدت ۴۰ روز برگزار خواهند شد، افزود: برگزاری طرح اوقات فراغت به دور از مقررات و محدودیت های معمول و توجه به حفظ نشاط و شادابی با فعالیت های پرورشی، ورزشی، اردوهای فرهنگی و تفریحی، بازدید از آثار باستانی و فرهنگی، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران،حضور در فضای مجازی با ساخت وبلاگ فرهنگی، برگزاری کلاس­ها در فضاهای باز(حتی­ المقدور همه و یا برخی از جلسات) و همچنین زمینه حضور و مشارکت در کارگروهی و فعالیت­های جمعی برای نسل فردا و آینده ساز این مرز و بوم را فراهم می‌کند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار