سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 88211
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » گفت و شنود/ وقتی با من حرف میزنی دهنت را ببند!
Print This Post
به گزارش سلام دلفان، کیهان در ستون گفت و شنود امروز خود با عنوان "حرف حق" نوشت: گفت: آقای دکتر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان گفته است؛ از برجام چیزی ...

به گزارش سلام دلفان، کیهان در ستون گفت و شنود امروز خود با عنوان “حرف حق” نوشت:
گفت: آقای دکتر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان گفته است؛ از برجام چیزی عایدمان نشده و آمریکایی‌ها دبه کرده‌اند و به تعهدات خود عمل نمی‌کنند.
گفتم: هم حرف حساب زده و هم تمامی اخبار و شواهد نشان می‌دهد که امتیازات نقد را داده‌ایم و حتی وعده نسیه هم نگرفته‌ایم. اما آقای صالحی دفعه قبل هم که همین اظهارات را مطرح کرده بود به ایشان گفته بودند شما که وزیر خارجه یا رئیس کل بانک مرکزی یا وزیر اقتصاد نیستید!
گفت: اتفاقاً ایشان با اشاره به همان ماجرا گفته است؛ نگوئید من وزیر خارجه یا وزیر اقتصاد یا رئیس بانک مرکزی نیستم، حداقل من 40 سال است که استاد دانشگاه هستم.
گفتم: هر آدم عاقلی می‌تواند بفهمد که آمریکا دبه کرده و برجام دستاوردی نداشته است. چه رسد به آقای دکتر صالحی که 40 سال است استاد دانشگاه است و رئیس سازمان انرژی اتمی نیز هست و وزیر خارجه هم بوده است و اصلاً اظهار نظر درباره برجام بخشی از مسئولیت ایشان است.
گفت: چه عرض کنم؟! مثل اینکه قرار نیست هیچکس علیه برجام حرفی بزنه!

گفتم: یارو به کسی که بهش انتقاد می‌کرد گفته بود؛ شما برای من خیلی قابل احترام هستی اما خواهش می‌کنم وقتی می‌خواهی با من حرف بزنی دهنت را ببند!

منبع: کیهان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار