سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 88580
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » انتخاب نماینده سلسله و دلفان با 172 رای بعنوان ناظر مجلس در شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت کشور
Print This Post

در جلسه علنی امروز مجلس انتخابات نمایندگان ناظر مجلس در برخی مجامع و شوراها آغاز شد.

به گزارش سلام دلفان، بر این اساس تاکنون آقای سیدفرید موسوی نماینده تهران، ری، ‌شمیرانات و اسلامشهر با 125 رای و خانم زهرا ساعی نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو با 106 رای به عنوان دو نماینده ناظر مجلس در شورای عالی اداری انتخاب شدند.
همچنین آقای علی رستمیان نماینده سلسله و دلفان با 172 رای و عباس گودرزی نماینده بروجرد با 171 رای به عنوان نمایندگان ناظر مجلس در شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت انتخاب شدند.

در ادامه جلسه علنی مجلس شورای اسلامی خانم طیبه سیاوشی شاه عنایتی نماینده تهران، ری ، شمیرانات و اسلامشهر با یکصد و 58 رای به عنوان نماینده ناظر مجلس در هیئت امنای کتابخانه های کشور انتخاب شد.
در این رای گیری آقای محمدرضا تابش نماینده اردکان با 136 رای و آقای الیاس حضرتی نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با 126 رای به عنوان نمایندگان ناظر در شورای حقوق و دستمزد انتخاب شدند.
همچنین آقای محمد حسن نژاد نماینده مرند و جلفا با 116 رای و خانم معصومه آقاپور نماینده شبستر با 116 رای به عنوان دو نماینده ناظر مجلس در شورای اقتصاد انتخاب شدند.
منبع: شبکه خبر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار