سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 89161
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » کمیته امداد دلفان پرداخت های موردی به مددجویان را در اولویت قرار داده است/ نیازهای مددجویان در حد توان برطرف می شود
Print This Post

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان نورآباد از پرداخت کمک های نقدی کمک موردی به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت این نهاد خبر داد.

به گزارش سلام دلفان؛  زارعی با اشاره به اهمیت پرداخت کمک های موردی به نیازمندان در جهت رفع بخشی از نیازهای آنان،  افزود: کمیته امداد شهرستان نورآباد به منظور حل مشکلات خانواده‌ها پرداخت کمک‌های موردی به مددجویان را در برنامه کاری خود دارد.

وی با اشاره به اینکه کمک‌های موردی از منابع امدادی به صورت بلاعوض و به صورت  وام قرض الحسنه  به نیازمندان و مددجویان پرداخت می‌شود، اظهار کرد: این نوع کمک‌ها در مواقع ضروری و برای حل مشکلات درمانی، عمرانی، معیشتی و فرهنگی خانواده‌های تحت حمایت پرداخت می‌شود.

زارعی اضافه کرد: مبلغ ۴۹ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال کمک موردی به تعداد ۹۲ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان پرداخت شده است.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان نورآباد با اشاره به سایر حمایت‌های کمیته امداد از خانواده‌‌های تحت پوشش این نهاد گفت: خوشبختانه با نظارتی که به صورت مستمر از وضعیت خانواده‌ها صورت می‌گیرد، در حد توان نیازهای آنها برطرف می‌شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار