سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 89197
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سکوت رئیس‌جمهور؛ احتمال علنی شدن نامه جامعه مدرسین را افزایش داد
Print This Post

یک عضو جامعه مدرسین از احتمال انتشار علنی نامه این تشکل به رئیس‌جمهور خبر داد و گفت که عدم پاسخ به نامه این احتمال را تقویت کرده است.

به گزاش سلام دلفان، آیت‌الله محمود رجبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با اشاره به نامه اخیر جامعه مدرسین به حجت‌الاسلام حسن روحانی، گفت: ما در آن نامه، به برخی اشکالات آقای رئیس‌جمهور اشاره کردیم و نسبت به آن تذکر دادیم اما تا این لحظه هیچ پاسخی از سوی آقای رئیس‌جمهور درباره نامه دریافت نکردیم.، وی گفت: وقتی نامه اعتراضی و انتقادی را خطاب به آقای روحانی می‌نوشتیم، بحثش بود که اگر ایشان جوابی به نامه ندادند یا اینکه تغییری در رفتار ایشان به وجود نیامد، نامه را به‌صورت علنی منتشر کنیم تا مردم از محتوای آن مطلع باشند و اکنون نیز این احتمال که نامه را علنی کنیم، وجود دارد.

به گزارش سلام دلفان، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ماه گذشته و همزمان با سفر روحانی به قم و دیدارش با مراجع، با ارسال نامه محرمانه‌ به رئیس‌جمهور از برخی رویکردهای فرهنگی و سیاسی دولت یازدهم انتقاد کرده است.
در همین زمینه یکی از اعضای برجسته جامعه مدرسین: این نامه به طور «محرمانه» برای رئیس‌جمهور ارسال شده و چنانچه دولت اقدامی نکند، علنی خواهد شد. برخی رسانه‌های دولتی مدعی شدند «دفتر جامعه مدرسین ارسال نامه به رئیس جمهور را تایید نکرده است» در حالی که سایت رسمی جامعه مدرسین هیچ موضعی مبنی بر عدم تایید این نامه نگرفته است.
آیت‌الله حسن ممدوحی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم،‌ تاکید کرد: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم مواردی را در قالب یک نامه رسمی به دولت ارسال کرده است.
منبع: مشرق

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار