سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 89286
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » درگیری لفظی کرباسچی با مرعشی/ چرا هاشمی از کارگزاران استعفا داد؟
Print This Post

یک عضو حزب کارگزاران گفت: مرعشی بعد از درگیری لفظی با غلامحسین کرباسچی تصمیم به عدم شرکت در جلسات حزب کارگزاران گرفته است.

به گزارش سلام دلفان، در پی تشدید اختلاف سیاسی بین سیدحسین مرعشی رئیس کمیته سیاسی حزب کارگزاران با غلامحسین کرباسچی دبیرکل و برخی دیگر از اعضای شورای مرکزی این حزب، حسین مرعشی مدت‌هاست در جلسات کارگزاران شرکت نمی‌کند.

یک عضو حزب کارگزاران در این باره گفت: مرعشی در حالی بعد از درگیری لفظی با غلامحسین کرباسچی تصمیم به عدم شرکت در جلسات حزب کارگزاران گرفته که گفته می‌شود حضور برخی چهره‌های جوان از جمله محمد قوچانی موجب تشدید اختلاف سیاسی بین طیف مرعشی با طیف کرباسچی شده است.

نسبت خانوادگی حسین مرعشی با آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی و نزدیکی فکری وی به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام موجب شد که برخی اعضای حزب نظرات وی را به اظهارنظرهای دبیرکل حزب ترجیح بدهند.

این اختلافات موجب بنیانگذاری یک شکاف بزرگ در حزب کارگزاران شده است.

حدود یک سال پیش هم محمد هاشمی برادر آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در اعتراض به برخی مناسبات در حزب کارگزاران از این تشکل استعفا داده بود.

وی در برخی مصاحبه‌های خود درباره چرایی استعفایش از کارگزاران گفته بود که از تبدیل این حزب به تشکلی مشابه حزب منحله مشارکت واهمه دارد.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار