سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 89424
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ورزشکار ملی پوش دلفانی: برای تامین هزینه اردوهای تیم ملی به ناچار مجبور به کارگری می شوم تا بتوانم هزینه خود را تامین نماییم
Print This Post

عضو تیم ملی جوانان جمهوری اسلامی خواستار توجه مسئولان ورزش به هندبال لرستان شد .

به گزارش سلام دلفان، محمدرضا دارابی  افزود: استان لرستان یکی از قطب های مهم هندبال در کشور است و در گذشته ورزشکاران فراوانی را به تیم ملی کشورمان هدیه کرده است .
وی گفت : متاسفانه هندبال لرستان با مشکلات فراوانی مواجه است و جوانان با استعداد این استان برای نشان دادن استعداد و توان خود ناچارند به عضویت تیم های دیگر استان ها در آیند .
دارابی ، یکی از مشکلات ورزشکاران لرستانی را فقر مالی عنوان کرد و بیان داشت : متاسفانه مسئولان استانی و شهرستان دلفان از ورزشکاران حمایت نمی کنند به طوریکه من برای تامین هزینه اردوهای تیم ملی به ناچار مجبور به کارگری می شوم تا بتوانم هزینه خود را تامین نماییم .
وی ادامه داد: هم اکنون من به عضویت تیم پدافند تهران درآمده ام در حالی که اگر در یکی از تیم های لرستان عضویت داشتم شاید به اردوی تیم ملی دعوت نمی شدم .
وی ، یکی از آرزوهای خود را عضویت در تیم بزرگسالان عنوان کرد و اظهار داشت: امیدوارم با تلاش ، سعی و کوشش و حمایت مالی مسئولان بتوانم پیراهن مقدس تیم ملی بزرگسالان جمهوری اسلامی را بر تن نمایم .
محمد رضا دارابی متولد20 اردیبهشت سال 1375 در شهر نورآباد دلفان است و در مسابقات اوکراین و لهستان شرکت کرده است.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار