سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 89558
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » یک هیات ویژه مشکلات دلفان و سلسله را مورد بررسی قرار می دهد
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

نماینده مردم شهرستان های دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی گفت: معاون اشتغال و سرمایه گذاری با دستور وزیر کار یک هیات ویژه مشکلات شهرستان های دلفان و سلسله را مورد بررسی قرار می دهند .

به گزارش سلام دلفان، علی رستمیان  افزود: این کارگروه ویژه شامل دو تن از معاونان وزیر کار به همراه مدیر عامل صندوق کارآفرینی مهر در سفر به منطقه ، پتانسیل ها و ظرفیت ها و موضوع اشتغال دلفان و سلسله را مورد بررسی قرار می دهند .
وی بیان داشت : این کارگروه وضعیت واحدهای تعطیل شده و تملک شده بانک ها را مورد بررسی قرار می دهند تا برای فعالیت مجدد آنان تصمیم گیری شود .
نماینده دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی ، به موضوع زنان کار در شهرستان دلفان اشاره کرد و گفت: در این زمینه پیشنهاداتی مطرح شده است و امیدواریم به همت نظام مقدس جمهوری اسلامی شاهد ساماندهی و توانمندسازی آنان باشیم .
رستمیان اظهار داشت: امیدواریم شاهد رشد و شکوفایی مالی زنان سرپرست خانوار باشیم و فضای مناسبی برای فعالیت های آنان را فراهم کنیم .
وی ، به وضعیت شهرک های صنعتی در دلفان و سلسله اشاره کرد و گفت: این دو شهرک فاقد هرگونه صنعت فعال می باشند و امیدواریم در سفر هیات ویژه وزارت کار، شاهد حل مشکلات این واحدها باشیم .
وی گفت: دلفان و سلسله از قطب های کشاورزی محسوب می شوند لذا بایستی توسعه کشاورزی در این مناطق به عنوان محور توسعه قرار گیرد .
رستمیان بیان داشت : در این راستا 400 هکتار از اراضی منابع طبیعی شهرستان دلفان جهت کاشت گیاهان دارویی و زعفران در سفر وزیر کار پیش بینی شده است .
وی، به موضوع اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و بیان داشت : شهرستان های دلفان و سلسله از بسیاری از زیرساخت ها محروم هستند و در محرومیت به سر می برند که قرار شد با دستور وزیر محترم تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برنامه های ویژه ای را در قالب اقتصاد مقاومتی در این شهرستان ها پیش بینی شود .

منبع: ایرنا

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    مرداد ۲, ۱۳۹۵ در تاریخ ۲۰:۰۴

    این بار هم یکی از طایفه خودتون را مسئولش کن

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار