سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 89816
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مهم‌ترین تهدید برای دولت یازدهم، حلقه منفعت‌طلب اطراف رئیس جمهور است
Print This Post

عضو مرکزیت حزب منحله مشارکت با اذعان به ناکامی جریان اصلاح‌طلب در جذب آرای عمومی در مجلس شورای اسلامی نسبت به سوءاستفاده اطرافیان روحانی از وی هشدار داد و از مردم خواست تا توقعی نسبت به اصلاح‌طلبان در مجلس نداشته باشند.

به گزارش سلام دلفان، علی تاجرنیا عضو مرکزیت حزب منحله مشارکت و از محکومین فتنه 88  که هم اکنون در شورای مرکزی حزب اصلاح‌طلب اتحاد ملت عضویت دارد، درگفت‌وگویی با اذعان تلویحی به پیروزی اصولگرایان در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت که اصلاح‌طلبان در مجلس دهم یک سوم کرسی‌های بهارستان را دارا هستند.
وی از مردم خواست تا بیش از این از نمایندگان اصلاح‌طلب در مجلس انتظار نداشته باشند.
وی در گفت‌وگو با روزنامه آفتاب یزد در نقد عملکرد فراکسیون امید گفت: من بر این باورم که فراکسیون امید فقط هزینه‌های یک ائتلاف را با جناح اعتدالگرا و راست میانه پرداخت کرد و از فایده محروم ماند. بسیاری از این افراد به حزب اعتدال و توسعه تعلق دارند و یا راست میانه در طول این مسیر و از ابتدای مجلس تاکنون با اصلاح طلبان همراهی نکرده‌اند.
تاجرنیا همچنین با اذعان به اینکه تعداد اصلاح‌طلبان در مجلس شورای اسلامی کمتر از 100 نفر هستند، گفت:  پس از اعلام نتایج انتخابات مجلس، اعلام شد که بیش از 160 نفر نماینده از لیست امید رای آورده‌اند. اما بحثی که در این باره شد این بود که از این   160نفر کمتر از 100نفرشان اصلاح‌طلب هستند و بالغ بر60 نفر از آنها چهره‌های اعتدالی بوده‌اند که بنا بر مصلحت‌اندیشی سیاسی در لیست امید حضور داشته‌اند.
وی در این گفت‌وگو با انتقاد از عملکرد اطرافیان روحانی گفت که آن‌چه شخص روحانی را تهدید می‌کند حلقه مصلحت‌اندیش و منفعت‌طلب نزدیک به رئیس‌جمهور است.
تاجرنیا افزود: من فکر می‌کنم دوستانی که در واقع در اطراف رئیس جمهور هستند  از اینکه اصلاح‌طلبان در انتخابات 96 از روحانی حمایت کنند اطمینان حاصل کرده‌اند و از طرفی به دنبال این هستند که جا پای خود را در آینده در جریان سیاسی مقابل هم حفظ کنند.
وی با پیش‌بینی اینکه «احتمالا خطری که برای هاشمی رفسنجانی در دور دوم دولت سازندگی پیش آمد برای روحانی نیز تکرار شود»،  افزود: برخی مصلحت اندیشی‌ها موجب شده است تا دولت مقداری تمایلش به سمت جناح راست سیاسی سوق یابد و نیروهای اصلاح‌طلب آن کمرنگ شوند.
منبع: آفتاب یزد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار