سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 8984
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » روحانی تیم اقتصادی خود را رونمایی کرد
Print This Post

در دیدار شب گذشته حسن روحانی رئیس‌جمهور منتخب با مجلسی‌ها، تیم اقتصادی وی که از آنها به‌عنوان وزرای احتمالی کابینه هم یاد می‌شود، رونمایی شد.

 

به گزارش سلام دلفانبه نقل از تسنیم، در حالی حسن روحانی رئیس جمهور منتخب تاکنون هرگونه انتخاب اعضای کابینه دولت یازدهم را تکذیب کرده و رسانه‌ها را نیز از گمانه‌زنی برحذر داشته است که در جلسات متعددی که برگزار می‌کند، چهره‌های مشابهی در تمامی این جلسات که از آنها به‌عنوان گزینه‌های احتمالی تیم اقتصادی کابینه دولت یازدهم یاد می‌شود، رئیس جمهور منتخب را همراهی می‌کنند.

در جلسه شب گذشته حسن روحانی با مجلس نیز همین چهره‌ها همراه رئیس جمهور منتخب بودند که شامل محمدباقر نوبخت، علی ربیعی، اکبر ترکان، محمدرضا نعمت‌زاده، مرتضی بانک، محمد شریعتمداری، اسحاق جهانگیری و محمد نهاوندیان است و البته این چهره‌ها در حال حاضر بیشتر به‌عنوان مشاوران رئیس جمهور منتخب مطرح هستند.

وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت، اقتصادی و دارایی، نفت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونت اجرایی پستهایی است که برای این افراد مطرح است و کارگروه‌های اقتصادی متعددی در حال حاضر با حضور برخی از این چهره‌ها از سوی رئیس جمهور منتخب ایجاد شده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار