سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 89925
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » دو راس بزکوهی در دلفان شکار شد/ 2 نفر از متخلفان دستگیر شدند
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان از شکار دو راس بزکوهی توسط متخلفان زیست محیطی در این استان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، مهرداد فتحی بیرانوند  افزد : ماموران یگان اجرایی شهرستان دلفان نیمه شب گذشته دو شکارچی غیر مجاز دو راس بز کوهی را دستگیر کردند .
وی ادامه داد : در منطقه شکار وصید ممنوع چهار شاخ گرین سه متخلف زیست محیطی اقدام به شکار دو راس بز کوهی کردند که با تلاش ماموران حفاظت محیط زیست دلفان دو نفر از این افراد دستگیر شد.
وی بیان کرد : از این افراد یک لاشه بزکوهی، 2اسلحه غیر مجاز کلاشینکف و تک لول ساچمه زنی ،مهمات و یک عدد دوربین چشمی کشف و ضبط شده است .
فتحی یبرانوند گفت : یکی از شکارچیان نیز با یک لاشه بز کوهی متواری شده است.
وی با بیان اینکه پرونده این متخلفان زیست محیطی به مراجع قانونی ارسال شده است افزود : جریمه شکار هر راس بزکوهی 100 میلیون ریال است که این افراد مکلف به پرداخت 200 میلیون ریال جهت شکار دو راس بزکوهی هستند .

منبع: ایرنا

 1. نویسنده دیدگاه: جمعی از مردم
  مرداد ۶, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۶:۳۹

  تشکرفراوان از تمامی دست اندر کاران محیط زیست خداوندهمه ی این بزرگ مردان را درپناه اهلبیت علیهم السلام مویدکند از دادستان محترم انتظارمیرود این شکارچیان را باهاشد مجازات برساند بخداقسم ذره ای کوتاهی در حفظ گونه های نادر جانوری درپیشگاه خدا بسیارسنگین است

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۷, ۱۳۹۵ در تاریخ ۰۰:۴۴

  خداوند محیط زیست را از لوث وجود این حرامیانی که باعث می شوند حیاط این گونه های نادر را در معرض انقراض قرار دهند پاک کند. انصافا حیات آن جانوران زبان بسته صد ها برابر ارزشمند تر از حیات کسانی است که به خاطر اندک لذتی حاضر است طبیعت را از وجود آن حیوانات بی آزار محروم کند.
  ننگتان باد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار