سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 90242
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » بیش از ۱۴۰ کیلومتر راه عشایری در استان لرستان بازسازی شد
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد ؛

حاجی مراد بیرانوند با بیان اینکه در حال حاضر عملیات راه‌سازی در چند نقطه عشایری در استان لرستان در حال اجرا است اظهار داشت: عملیات راه‌سازی به طول 40 کیلومتر در منطقه شست پاکبود سپیددشت در دست اجرا است.

به گزارش سلام دلفان ، مدیرکل امور عشایری استان لرستان گفت: بیش از ۱۴۰ کیلومتر راه عشایری در استان لرستان بازسازی و مرمت‌شده است.

حاجی مراد بیرانوند  با بیان اینکه در حال حاضر عملیات راه‌سازی در چند نقطه عشایری در استان لرستان در حال اجرا است اظهار داشت: عملیات راه‌سازی به طول 40 کیلومتر در منطقه شست پاکبود سپیددشت در دست اجرا است.

وی با اشاره به اینکه این منطقه در 37 ساله گذشته تاکنون جاده دسترسی نداشته است افزود: تاکنون دو میلیارد تومان برای احداث عملیات راه شکافی این جاده هزینه شده است.

مدیرکل امور عشایری استان لرستان عنوان کرد: تاکنون خسارات سیلاب به جاده‌های عشایری پرداخت‌ نشده است ولی با امکانات کم و یک اکیپ راهداری که داریم سعی شده این جاده‌ها بازسازی و نگهداری شود.

وی بیان کرد: جاده‌های عشایری شوسه است، زیرساخت‌های خوبی ندارد و از هیچ‌گونه سازه مناسبی برخوردار نیستند که برای بازسازی مناسب این جاده‌ها نیاز به اعتبارات ویژه است تا حداقل در فصل پاییز که عشایر برگشت دارند با مشکل مواجه نشوند.

بیرانوند با عنوان اینکه تاکنون بیش از 140 کیلومتر راه عشایری بازسازی و مرمت‌ شده است تصریح کرد: هر ساله مرمت و بازسازی راه‌های عشایری انجام می‌شود و با اکیپ فرسوده‌ای که در اختیار داریم خدمات‌رسانی به مناطق عشایری انجام می‌شود که این اکیپ قدیمی و نیاز به تعمیر دارند.

منبع : تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار