سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 903
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نماینده مجلس دو کودک را میلیاردر کرد
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از رجا،یک نماینده مجلس که در سالهای اخیر به ثروت هنگفتی دست یافته است، اخیرا با فوت بردار خانمش دچار سردرگمی و مشکلات زیادی ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از رجا،یک نماینده مجلس که در سالهای اخیر به ثروت هنگفتی دست یافته است، اخیرا با فوت بردار خانمش دچار سردرگمی و مشکلات زیادی شده است.

 
به گزارش بی باک، این نماینده مجلس برای اینکه دیگران از میزان سرمایه وی بوئی نبرند ،  بسیاری از اموال خود را به نام بردار خانمش زده بود و در مقابل از وی وکالت بلاعزل گرفته است امّا  اخیرا با  فوت بردار خانمش، آقای نماینده دچار شوک و اضطراب عجیبی شده است.
 
گفتنی است طبق قانون، وکالت بلاعزل با فوت وکالت دهنده باطل می شود و دیگر هیچ ارزشی حقوقی بر آن مترتب نیست. حال آیا دو فرزند خردسال آن مرحوم وارث اینهمه ثروت خواهند شد یا اینکه این نماینده سعی می کند با استفاده از ارتباطات خود، قانون را دور بزند و شرایط را به گونه دیگری تغییر دهد.
 
به هر حال باید منتظر آینده بود که آیا همسر و فرزندان آن مرحوم در مقابل اینهمه ثروت باد آورده کوتاه خواهند آمد یا اینکه آقای نماینده فکرهای دیگری خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار