سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 90360
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » خرمگاه: شما جای منصوریان بودید چکار می‌کردید؟
Print This Post

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: شما اگر جای منصوریان بودید، چه واکنشی نشان می‌دادید؟او به نشانه اعتراض به نشست خبری نیامد.

به گزارش سلام دلفان، علیرضا منصوریان پس از شکست 2 بر یک مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری حاضر نشد و محمد خرمگاه به سالن کنفرانس آمد و  گفت: منصوریان خودتان را جای او قرار بدهید اگر این بی حرمتی ها به شما می شد چه واکنشی نشان می دادید؟
وی ادامه داد: منصوریان با غیبتش اعتراض کرد. آیا چنین چیزی قابل قبول است؟ آیا این در شان محیط ورزش است. یک حرفی زده شده و اشتباه بوده و منظور منصوریان این مسایل نبوده است. ما استقلال خوزستان و اهواز را خانه خودمان می‌دانیم آیا قبول می کنید یک مربی خوزستانی در شهر دیگری به او بی حرمتی شود را می پذیرد؟ منصوریان تصمیم گرفته که به نشست نیاید به درست یا غلط این تصمیم را گرفته است.خرمگاه تاکید کرد: من به عنوان تماشاگر فوتبال و یک فردی که در فوتبال فعالیت می‌کنم این شرایط نه در اهواز که در هیچ شهری قابل قبول نیست. قشنگ نیست این شرایط و چنین مسایلی برای همه ما بد است.

وی در مورد مسایل فنی بازی گفت: بازی را خوب شروع کردیم و از موقعیت‌های گلزنی خود استفاده نکردیم.می‌دانستیم با گذشت زمان شرایط برای ما سخت می‌شود و استقلال خوزستان در خط جلو بازیکنان خوبی دارد و گلی که دریافت کردیم بعد توانستیم به بازی برگردیم و نتوانستیم به فاز آخر که گلزنی است برسیم. نتوانستیم ۳ امتیاز بازی را بگیریم و از نوع بازی که بازیکنان‌مان ارایه کردند، راضی هستیم. بازیکنان تلاش کردند و فقط در فار آخر که گلزنی بود نتوانستیم موفق باشیم.

مربی استقلال خاطرنشان کرد: نوع فوتبالی که بازی کردیم باعث شد که مگویان را در آن پست بازی کند و آرش افشین هم در این شرایط بازی نمی توانست برای ما بازی کند. به توانایی بازیکنان اعتقاد داریم.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار