سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 908
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » دیدار شورای سردبیری سلام دلفان با امام جمعه نورآباد
Print This Post
اعضای شورای سردبیری سایت سلام دلفان به مناسبت راه اندازی این سایت، با حضور در دفتر امام جمعه دلفان با ایشان دیدار کردند. به گزارش روز پنجشنبه "سلام دلفان" در این ...

اعضای شورای سردبیری سایت سلام دلفان به مناسبت راه اندازی این سایت، با حضور در دفتر امام جمعه دلفان با ایشان دیدار کردند.

به گزارش روز پنجشنبه “سلام دلفان” در این دیدار”حجت الاسلام محمدتقی صرفی پور” با اشاره به اهمیت و نقش رسانه ها در جامعه اظهار داشت رسانه ها رابط بین مردم و مسئولین هستند و چنانچه وظیفه خودشان را به خوبی ایفا کنند تأثیر زیادی در پیشرفت جامعه می توانند داشته باشند.

وی خطاب به اعضای شورای سردبیری سلام دلفان گفت : مسائل و مشکلات و نظرات مردم را هرچه بیشتر به مسئولین منتقل کنید؛البته این بیان مشکلات نباید منجر به ناامیدی مردم و دلسردی مسئولین شود؛ بلکه انعکاس مشکلات، باید همراه با امید باشد.

 امام جمعه دلفان اضافه کرد: نباید فقط سیاهی ها را منعکس کرد و باید به بیان خوبی ها و کارهای انجام گرفته نیز پرداخت.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تأکید براهمیّت فرهنگ و مسائل فرهنگی، اظهار داشت:  بنده معتقدم چنانچه مشکلات فرهنگی نورآباد رفع شود، معضلات اقتصادی این شهرنیز رفع خواهد شد.

وی در ادامه با بیان یک نمونه از مشکلات فرهنگی دلفان به فرهنگ “مصرف گرایی” در این شهر اشاره کرد و گفت : نورآباد از شهرهای مصرف گرای استان محسوب می شود و وظیفه ما و رسانه ها این است که در راستای اصلاح این فرهنگ غلط گام بر داریم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار