سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 91353
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کوه(گفت و شنود)
Print This Post

شخصی به یک نقاش سفارش یک تابلو از صحنه جنگ داد ولی هنگامی که برای گرفتن تابلو مراجعه کرد، دید که نقاش تابلویی با تصویر یک رودخانه و یک کوه کشیده است! پرسید؛ پس صحنه جنگ چی شد؟ نقاش گفت؛ این کوه را ملاحظه می‌فرمائید؟ پشت آن جنگ است!

به گزارش سلام دلفان، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:
گفت: الان مدتی است که دیگر هیچیک از دست‌اندرکاران مذاکرات هسته‌ای از «آفتاب تابان برجام»! و «فتح‌الفتوح»! و «بزرگترین دستاورد قرن»! و… اینجور تعریف و تمجیدها، حرفی نمی‌زنند!
گفتم: وقتی رئیس سازمان انرژی اتمی و رئیس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد و… می‌گویند دستاورد برجام «تقریبا هیچ» بوده است، دیگر جایی برای تعریف و تمجیدهای آنچنانی باقی نمی‌ماند!
گفت: قبلا می‌گفتند؛ گشایش اقتصادی پدید می‌آید! پول‌های بلوکه برمی‌گردد! اشتغال ایجاد می‌شود! سیل سرمایه‌گذاران خارجی به کشور سرازیر می‌شود! همه تحریم‌ها برداشته می‌شود و… اما حالا چی؟!
گفتم: حالا می‌گویند، برجام سایه جنگ را از سر مردم رفع کرده است!
گفت: ولی قرار بود تحریم‌ها برداشته شود و گشایش اقتصادی ایجاد شود، چرا صورت مسئله را عوض می‌کنند؟! آمریکا اگر توان حمله به ایران را داشت یک لحظه هم تردید نمی‌کرد… کدام جنگ؟!
گفتم: شخصی به یک نقاش سفارش یک تابلو از صحنه جنگ داد ولی هنگامی که برای گرفتن تابلو مراجعه کرد، دید که نقاش تابلویی با تصویر یک رودخانه و یک کوه کشیده است! پرسید؛ پس صحنه جنگ چی شد؟ نقاش گفت؛ این کوه را ملاحظه می‌فرمائید؟ پشت آن جنگ است!

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار