سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 914
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » شنیده های سلام دلفان/ سری اوّل
Print This Post
توسل به «قاچاقچیان» برای رأی! شنیده شده یکی از کاندیداهای مجلس نهم برای جلب رأی مردم به "قاچاقچیان" متوسل شده است! کاندیدای مورد نظر به همراه یکی از قاچاقچیان معروف به ...

توسل به «قاچاقچیان» برای رأی!

شنیده شده یکی از کاندیداهای مجلس نهم برای جلب رأی مردم به “قاچاقچیان” متوسل شده است! کاندیدای مورد نظر به همراه یکی از قاچاقچیان معروف به نورآباد آمده و از عده ای، برای حمایت وی در انتخابات آتی قول مساعد گرفته است. گفته می شود این نخستین باری نیست که وی به همراه اینگونه افراد به تبلیغ می پردازد.

برادری خود را ثابت کن بعد…

شنیده شده یکی از کاندیداهای مجلس نهم که در دوره های پیش، اصلاح طلب شناخته شده و سابقه حضور در لیست اصلاح طلبان را نیز دارد، برای ورود به انتخابات مجلس نهم اقدامات جالبی انجام داده است.

فرد مورد نظر، برای تغییر برخی مسئولین شهر از جمله فرماندار و … رایزنی هایی انجام داده و نیز برای قرار گرفتن در لیست جبهه متحد اصولگرایان( موسوم به 7+8) به طور جدی، رایزنی هایی انجام داده است! این اقدامات در حالی صورت گرفته که همانگونه که ذکر شد همه، وی را به عنوان اصلاح طلب می شناسند و با این وجود ،انجام این اقدامات از سوی وی، عجیب و جالب به نظر می رسد.

باید به فرد مزبور گفت: شما ابتدا برادری خود را ثابت کنید، بعد ادعای ارث و میراث داشته باشید.

شب نامه ها را چه کسی نوشت؟

چندوقت پیش، شب نامه هایی در سطح شهر پخش شده بود و در آنها، لیستی از افراد ذکر شده بود که چنانچه از این افراد در ترکیب هیئت نظارت و هیئت اجرایی انتخابات مجلس نهم استفاده شود انتخابات سالم برگزار نمی شود و نیز در یکی دیگر از این شب نامه ها عنوان شده بود که نماینده فعلی رد صلاحیت خواهد شد و…

شنیده شده این شب نامه ها توسط یکی از کاندیداهای «ردصلاحیت شده» دور قبلی نوشته شده که حتی قصد کاندیداتوری برای دور نهم را نیز دارد.

تقسیم غنائم در اداره بووووووووووق!

شنیده شده، اخیراً تعدادی سهمیه استخدام به یکی از ادارات نورآباد اختصاص داده شده که مسئولین اداره مورد نظر، در اقدامی جالب، این امتیاز را به اشخاصی از اقوام نزدیک مسئولین آن اداره اختصاص می دهند.

مرده باد مخالف من!

شنیده شده یکی از کاندیداهای مجلس نهم که از برخی افراد معرفی شده توسط شورای نگهبان برای هیئت نظارت بر انتخابات مجلس نهم ناراضی بوده و تفکرات سیاسی آنها را مطابق میل شخصی خود تشخیص نداده، به شدت از معرفی آنها ناراحت شده و اقداماتی را علیه آنها انجام داده است! تا جایی که موفق می شود مانع  از ورود یکی از این افراد به ترکیب هیئت نظارت شود.

حال با اینکه فلسفه وجودی هیئت نظارت، نظارت عادلانه بر روند اجرایی انتخابات است و افراد مورد نظراز این شرایط برخوردار بوده اند، معلوم نیست علت مخالفت و عصبانیت کاندیدای مورد نظر چه بوده است؟ آیا وی هدفی جز سالم برگزار شدن انتخابات داشته که از انتخاب آنها اینگونه آشفته شده؟

همه اینها در حالی است که کاندیداها هیچگونه حقی در خصوص دخالت در روند اجرایی یا نظارت بر انتخابات ندارند و قانون برای این کار ساز و کار مشخصی را در نظر گرفته.

 1. نویسنده دیدگاه: میربگ
  دی ۳۰, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۳:۰۷

  باعرضسلام وخسته نباشید
  برای آغازخیلی خوب است من مطمعنم خیلی موفق می شوید البته به دوشرط 1-آقایان مهم بذارند2-به خودتان اطمینان داشته باشید

 2. نویسنده دیدگاه: از دیار دلفان
  بهمن ۱۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۰:۱۱

  بنام خدا
  با سلام خدمت بچه های سلام دلفان
  امیدوارم در راستای اعتلای ارزش های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام عظمای ولایت و مرجعیت حضرت آیت الله امام خامنه ای(مدظله العالی) که تحقق شعار عدالت یکی از اساسی ترین آرمان های این انقلاب است، موفق باشید .این شهرستان با قدمت فرهنگی بالا نیازمند دلسوزی های وافری است که بی شک جوانان عزیز در این زمنیه می توانند نقش ایفا نمایند.
  نظرات بنده بعداً ارسال خواهدشد.
  سربلند وپیروز باشید
  دوستدار شما….ی .س

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۸:۱۱

  خجالت بکش به قول مردم … این سه دوره چکار کردی که الان هم میخای اسم بنویسی برو اول… یاد بگیر و بعد آن …را هم درست کن بعداً بیا اسم بنویس

 4. نویسنده دیدگاه: رضایی دوراهی زالی
  اسفند ۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۱:۰۹

  با سلام خدمت سلام دلفان واقعا می شه یه نفر یه ادم بزرگ کنه بعد برای کسی که براش رحمت کشیده خط ونشون بکشه این ادم نمک نشناس نیست

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار