سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 9163
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ظرف یکماه آینده کل رودخانه شهر لایروبی می شود
Print This Post
شیخی شهردار نورآباد؛

شهردار نورآباد:در خصوص موانع و مشکلات موجود در حل معضل آلودی رودخانه باید به راها شدن فاضلاب شهری و ریخته شدن زباله توسط شهروندان اشاره کرد.

 شیخی شهردار نورآباد دلفان روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگارسلام دلفان افزود:با توجهبه اهمیت موضوع و تهدید شدن سلامت همشهریان پیگیر های  فراوانی در این راستا صورت گرفته  است.

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب نیز اقدامات خوبی را در این راستا داشته و بنا بر آخرین اطلاعات ریاست محترم شرکت آب و فاضلاب شهری قول مساعد دادند که حداکثر ظرف دو ماه آینده فاضلاب شهری را به خارج از شهر انتقال و از آنجا با پمپاژ به تصفیه خانه انتقال بدهند

وی همچنین گفت:قرار دادهای لازم نیز در این زمینه با شهرداری منعقد گردیده و به زودی عملیات اجرایی آن شرع خواهد شد.

شهر دار ادامه داد: شهرداری نیز لایروبی رودخانه را در دستور کار قرار داده و عملیات آن نیز شرع شده انشاءالله بتوانیم با تلاش شبانه روزی وبا در نظر گرفتن گستردگی فعالیت شهرداری در زمینه عمران شهری حداکثر ظرف یکماه آینده کل رودخانه  شهر را لایروبی نماییم و پس از لایروبی بستر سازی مناسب رودخانه نیز انجام خواهد شد.

وی افزود:امیدواریم با دریافت اعتبارات لازم و پیش بینی در لایحه بودجه سالانه در یک فاصله زمانی مناسب و در یک برنامه پنچ ساله بتوانیم کل رودخانه را بستر سازی نماییم و از فضای رودخانه استفاده بهینه در جهت خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم شریف نورآباد نمایم.

شیخی خاطر نشان کرد: انتظارات شهرداری میتوان به حفظ و نگهداری اموال عمومی و مبلمان شهری توسط همشهریان و همکاری در زمینه نریختن زباله به داخل رودخانه اشاره نمود وامیدواریم ادارات مربوط همچون آب و فاضلاب شهری به تمهیدات خود در این راستا عمل نماید.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار