- سلام دلفان | اخبار شهرستان دلفان| نخستین سایت خبری تحلیلی در دلفان - http://salamdelfan.ir -

بررسی آخرین وضعیت سهام عدالت در شهرستان دلفان

به گزارشسلام دلفان به نقل از دلفان امروز  رئیس شرکت تعاونی سهام عدالت شهرستان دلفان از پرداخت سود دو مرحله ای این طرح به 21700 نفر در شهرستان خبر داد.

صفری در گفتگو با خبرنگار دلفان امروز با اشاره به اینکه در مرحله جدید پرونده 6131 خانوار در این شرکت تایید شده است اضافه کرد در دو مرحله به صورت پیامک به این افراد اطلاع رسانی شده تا فرم جمع آوری اطلاعات خود را تکمیل کنند اما برخی از این افراد مراجعه نکرده اند و دیگر فرصتی برای تکمیل فرم ها ندارند. وی با اشاره به دپرداخت سود سهام عدالت در دو مرحله به 21700 نفر از مردم شهرستان اعلام کرد این افراد شامل افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و رزمندگان دوران دفاع مقدس می باشد.

صفری همچنین از پرداخت یک مرحله ای سود سهام عدالت به روستاییان، بازنشستگان تامین اجتماعی ، عشایر و فرهنگیان خبر داد و گفت فعلاً هیچ ثبت نام جدیدی برای دریافت این سهام نداریم.

رئیس شرکت تعاونی سهام عدالت شهرستان دلفان با اعلام اینکه سرمایه کسانی که سود این سهام را نگرفته اند افزوده می شود از قابلیت خرید و فروش این سهام در آینده نزدیک خبر داد و گفت: به دارندگان این سهام توصیه می کنیم از فروش این سهام خودداری کنند.