سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 92745
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » هفت چشمه محرومترین شهر استان/ سه میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار اختصاص یافته هیچ دردی را دوا نمی کند
Print This Post

شهردار هفت چشمه بخش کاکاوند دلفان از اختصاص سه میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار عمرانی به این شهرداری خبر داد.

به گزارش سلام دلفان،شهردار هفت چشمه بخش کاکاوند دلفان از اختصاص سه میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار عمرانی به این شهرداری خبر داد.

 محمد خاص امیری روز دوشنبه افزود :از این اعتبار دو میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات منابع استانی ویک میلیارد ریال از محل سود دو درصد فروش نفت خام و گاز برای این شهرداری پیش بینی شده است.

به گفته وی این اعتبار جهت دوطرح عمرانی بهسازی و آسفالت معابر و بهبود عبور مروردر شهر هفت چشمه هزینه می شود .
وی یاد آورشد : در سال گذشته سه میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار عمرانی برای این شهرداری پیش بینی شد که یک میلیارد و 198 میلیون ریال آن تخصیص یافت.
شهردار هفت چشمه با اشاره به محرومیت ها ‏ نیازها و مشکلات شهر هفت چشمه اعتباردولتی پیش بینی شده را برای این شهرداری ناکافی دانست و تصریح کرد : این اعتبار به هیچ وجه نمی تواند جوابگوی مشکلات شهری هفت چشمه باشد که امیدواریم از دیگر منابع دولتی ناکافی بودن اعتبار این شهرداری جبران شود.
خاص امیری خاطر نشان کرد : شهرداری هفت چشمه به سبب نداشتن منابع در آمدی پایدار از محرومترین شهرداری های استان به شمار می رود لذا حمایت مالی دولت از این شهرداری کم در آمد ضروری است تا بتواند به شهروندان خدمات رسانی نمایند و طرح های عمران شهری را به اجرا در آورند .
این مسئو.ل ، طرح های پل ارتباطی نصرت آباد ، احداث و اصلاح هندسی میدان ورودی شهر ، بلوار ورودی و بوستان شهید طهماسبی را از مهمترین طرح های نیمه تمام شهرداری هفت چشمه عنوان کرد.
به گفته وی برای تکمیل و به بهره برداری رسیدن این طرح های نیمه تمام به 20 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

 منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار