سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 92928
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ضرورت الگو گیری مسئولان از نحوه مدیریت شهیدان رجایی و باهنر
Print This Post
امام جمعه شهرستان دلفان تاکید کرد؛

امام جمعه شهرستان دلفان بر ضرورت الگو گیری مسئولان از نحوه مدیریت شهیدان رجایی و باهنر تاکید کرد.

به گزارش سلام دلفان، حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد ظهر سه شنبه در دیدار با فرماندار و مسئولان شهرستان دلفان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: مسئولان باید با الگو گرفتن از نحوه مدیریت و ساده زیستی این دو شهید گام های عظیمی در راستای اعتلای یک حکومت اسلامی و سرشار از عدالت اجتماعی بردارند.

وی با اشاره به اینکه اگر مسئولان می خواهند یک مدیریتی درست و ارزشمند داشته باشند باید مطالعه ای از زندگی نامه شهیدان رجایی و باهنر داشته باشند افزود: مدیریت اسلامی باید به صورت کامل در بین مسئولان نهادینه شود و با تاسی از ولایت فقیه گامی مهم در راستای تحقق این مهم بردارند و عدالت را به طور کامل برقرار سازند.

امام جمعه شهرستان دلفان با اشاره به اینکه مسئولان یک واحد منسجم بوده و با یکدیگر در حوزه کاری در ارتباط هستند اظهار داشت: اگر مسئولی خوب عمل کند و خدمت بیشتری به مردم انجام دهد این عمل برای عملکرد همه ما خوب است و اگر خدای ناکرده عکس این باشد قضاوت مردم به گونه ای دیگر خواهد بود.

حجت الاسلام هاشمی نژاد یکی از مهمترین موضوعات امروز جامعه را بحث فرهنگی عنوان کرد و بیان داشت: از وظایف ما در  حکومت اسلامی امر به معروف و نهی از منکر است و به خوبی باید به این مقوله اهمیت بدهیم و به اجرای دقیق آن بپردازیم.

وی با انتقاد از اینکه تمامی دولت ها علیرغم اینکه تلاش های فراوانی در زمینه های مختلف به ویژه توسعه عمران و آبادانی کشور داشته اند در بحث فرهنگی کوتاهی های فراوانی داشته اند ادامه داد: متاسفانه باید گفت در بحث مسائل فرهنگی ظلم  و غفلت صورت گرفته و این در حالیست بسیاری از اقدامات اقتصادی و توسعه ای از مسیر مسائل فرهنگی می گذرد و باید مسئولان به این امر اهمیت جدی بدهند.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار