سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 93016
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ۲۸۰۰ واحد مسکن مهر در لرستان به بهره‌برداری می‌رسد
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان از بهره برداری دو هزار و ۸۰۰ واحد مسکن مهر در این استان همزمان با هفته دولت خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، علی علیخانی، به پروژه های قابل افتتاح راه و شهرسازی استان در هفته دولت امسال اشاره کرد و اظهار داشت: اجرای چهار خطه «رباط به ایواندر» به طول ۱۵ کیلومتر از جمله پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت است.

وی اجرای باند دوم «دوره به پل کشکان» را از دیگر پروژه های آماده بهره برداری در هفته دولت حوزه راهسازی استان دانست و افزود: طول این مسیر ۱۴ کیلومتر بوده است.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان بیان داشت: عملیات اجرایی باند دوم مسیر «بابازید به پل سیمره» به طول هفت کیلومتر از دیگر پروژه هایی است که در هفته دولت امسال افتتاح خواهد شد.

علیخانی اجرای چهارخطه «بروجرد به زالیان» به طول هشت کیلومتر را از دیگر پروژه های قابل افتتاح حوزه راهسازی استان در هفته دولت دانست و ادامه داد: در هفته دولت پروژه بهسازی و آسفالت ۷۳ کیلومتر از راه های روستایی استان افتتاح می شود.

وی به افتتاح دو هزار و ۸۳۳ واحد مسکن مهر استان در هفته دولت امسال اشاره کرد و گفت: برای افتتاح این واحدها اعتبار ۱۵۵ میلیارد تومان هزینه شده است که ۸۵ میلیارد تومان آن از طریق تسهیلات بانکی و ۷۰ میلیارد تومان آن آورده متقاضی بوده است.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار