سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 93143
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آخرین موضع برانکو درباره جذب رامین رضائیان
Print This Post

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی‌دانم رامین را باید به جای کدام بازیکن بیاوریم و چه کسی را بیرون کنیم، در این باره در نهایت باشگاه باید تصمیم گیری می‌کند.

به گزارش سلام دلفان، برانکو ایوانکوویچ بعد از پایان تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمرینات خوبی انجام می‌دهیم و کارمان را طبق برنامه پیش می‌بریم. بعد از اتمام  دور سوم تمریناتمان یک استراحت کوتاه دو روزه به بازیکنان دادیم. یک مشکل کوچک احمد نوراللهی دارد که کشاله پایش کشیده شده است.

وی در مورد سختی تمرینات اظهار داشت: بازیکنان در همه جای دنیا شبیه به هم هستند. مهم این است که بازیکنان تلاش می‌کنند و من از همه آنها راضی هستم.

سرمربی پرسپولیس در مورد برنامه تمرینی تیمش تا بازی با تراکتورسازی، خاطرنشان کرد: دو دوره تمرینی دیگر داریم که روزی دو تمرین می‌کنیم. این کار تا بازی با سایپا ادامه دارد و سپس بعد از انجام این مسابقه دوستانه روزی یک جلسه تمرین می‌کنیم.
وی افزود: 6 بازیکن ما در تمرین تیم ملی هستند. اما مهمترین مسئله در مقطع فعلی تیم ملی است و امیدوارم در آنجا موفق شوند.
برانکو در مورد اعتراض‌هایی که به صحبت او در مورد داوری مبنی بر اینکه بعد از بازی با صبا گفت به چیزهایی فکر می‌کند که اگر آنها را بیان کند 6 ماه محروم می‌شود، تصریح کرد: چه چیزی باید بگویم. مگر من چه موضوعی را بیان کردم. آیا من حق دارم فکر کنم یا نه. من فکری کردم که بیان نکردم. حق فکر کردن را که دیگر دارم.
وی در مورد موضوع رامین رضائیان و اینکه بازهم زمزمه بازگشت او مطرح می‌شود، عنوان کرد: شما تیم ما را می‌بینید. دیگر موضوعی برای بحث کردن نیست. موضع من مهم نیست. مهمترین مسئله باشگاه است و آنها از همه مهمتر هستند.
برانکو در پاسخ به این سوال که قبلا به طور کامل مخالف این موضوع بود و حالا این انتقال را به تصمیم باشگاه منوط کرده است، اظهار داشت: بنده نظرم را دادم. از کادر بازیکنان تیم راضی هستم. نمی‌دانم رامین را باید به جای کدام بازیکن بیاوریم و چه کسی را بیرون کنیم. در نهایت باشگاه باید تصمیم گیری کند.

منبع: thvs

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار