سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 93523
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۵
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » قسط بندی حقوق معوقه کارگران شهرداری نورآباد/ حقوق 2 ماه در راه است
Print This Post
خبر خوش شهردار نورآباد؛

۱۲ میلیارد و ۳۴۰ میلیون پروژه عمرانی طی سال ۹۴ در شهرستان دلفان انجام شده و تا اواخر هفته جاری عیدی و حقوق دو ماه از کارگران پرداخت می‌شود.

به گزارش سلام دلفان، محمدحسین ستاری  در راستای پرداخت معوقات کارگران فضای سبز و خدمات شهری این شهرستان اظهار داشت: قول داده بودیم تا شهریورماه مقداری از معوقات کارگران را پرداخت کنیم ولی متأسفانه تأمین اجتماعی جلوی حساب را مسدود و برداشت کرد.

وی بابیان اینکه پیگیری‌های لازم انجام می‌شود که تا اواخر هفته عیدی و حقوق دو ماه کارگران را پرداخت کنیم افزود: حدود 90 نفر کارگر در شهرداری دلفان به‌صورت فصلی کار می‌کنند که به‌ شکل حجمی به بخش خصوصی واگذارشده است.

شهردار دلفان عنوان کرد: کارگران درمجموع پنج ماه از شهرداری طلب دارند که عیدی و حقوق فروردین و اردیبهشت آن‌ها تا پایان هفته پرداخت می‌شود و سه ماه از معوقات آن‌ها باقی می‌ماند که سعی می‌شود این معوقات نیز به زودی پرداخت شود.

وی با اشاره به اقدامات عمرانی که توسط شهرداری انجام‌شده است بیان کرد: از سال 90 تا 92، چهار میلیارد و 461 میلیون و 900 هزار مصوبه جهت اجرای پروژه‌های عمرانی بوده است که سه میلیارد و 144 میلیون آن تخصیص‌یافته ولی در سال 93 و 94 بالغ‌بر پنج میلیارد و 225 میلیون مصوب شده که یک میلیارد و 900 میلیون تومان آن تخصیص‌یافته است.

ستاری تصریح کرد: وضعیت معیشتی مردم ضعیف، ساخت‌وساز کم است و شهرداری متکی بر درآمدهایی است که از طرف مردم دریافت می‌شود و درآمد پایداری نداریم.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته یک میلیارد و 800 میلیون تومان هزینه آسفالت از طرف دولت پرداخت شد ولی چون خود شهرداری این اقدام را انجام داده پول دریافتی به کارگران پرداخت شد ولی امسال در این زمینه یک ریال نیز تخصیص نیافته است.

شهردار دلفان گفت: خیلی از پروژه‌های شهرستان دلفان از ماده 180 بوده که ریالی تحقق‌نیافته است؛ در شهرداری دلفان با دست‌خالی 12 میلیارد و 340 میلیون کار عمرانی طی سال 94 انجام داده‌ایم.

وی اظهار داشت: طی چهارماهه نخست امسال یک میلیارد و 800 میلیون تومان برای آماده‌سازی، خاک‌برداری و خاک‌ریزی بیس آسفالت هزینه کرده‌ایم، یک میلیارد و 200 میلیون نیز برای جدول‌گذاری، پیاده‌روسازی و نصب پل فلزی هزینه شده است.

ستاری افزود: بابت پایه چراغ، مخزن زباله، کفپوش، ست ورزشی و مجموعه شهربازی و تجهیز 18 پارک در شهرستان دلفان 632 میلیون هزینه شده است.

وی عنوان کرد: در حال حاضر دیواره‌های ساحلی رودخانه در اثر سیلابی که در شهرستان رخ داد تخریب شد ولی تاکنون اعتباری برای بازسازی لحاظ نشده و کمکی از سوی ستاد بحران استان انجام‌نشده است.

منبع: تسنیم

 1. نویسنده دیدگاه: محمد طاها
  شهریور ۱۰, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۵:۱۸

  چندوقتی است نصب بنرهای تشکر وتهنیت ازطرف مردم ودستگاه هاازشهردار رواج پیداکرده بطوری که برای آسفالت کردن هر کوچه یک بنر تشکر از دکتر ستاری نصب می شود . باید گفت که اقدامات شهرداری نورآباد درقیاس با دیگر شهرها در حد پایین ، این از وظایف شهرداری است ونیاز به تشکر ندارد ، ایشان دکتری نیستند فقط ثبت نام در دانشگاهی در کشور ارمنستان نموده اند وچند سالی طول می کشد موفق به اخذ دکتری شوند ودرپایان باید گفت شاید نصب این بنر ها از طرف احاد مردم نباشد.

 2. نویسنده دیدگاه: کارگر
  شهریور ۱۰, ۱۳۹۵ در تاریخ ۲۱:۴۹

  … پایان هفته اومد پس کو حقوق
  واگذارت به ابوالفضل

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار